Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez szerintetek rossz dolog?

Ez szerintetek rossz dolog?

Figyelt kérdés

Olvasom itt a sok prűd hozzászóló véleményét másik kérdéseknél szóval szeretnék valamit megkérdezni.

Fiú vagyok.

16 éves múltam (2 hónapja). Szüleimmel jó a kapcsolatom itthon bármit meglehet beszélni egyedül a szex tabu, azt én se szívesen említem szüleim előtt meg ilyenek (de felvilágosítva fel vagyok, azt megoldottam én magamnak:D)

Szóval jó a kapcsolatom a szülőkkel és alapjában véve nagyon jó gyerek voltam/vagyok ezt szüleim is tudják.

Legelőször buliba is 15 évesen votlam (házibuli féleség) két hónappal a születésnapom előtt (szóval már majdnem 16 voltam. ) anyámék minden zokszó nélkül elengedtek, ott is aludtam a havernál (ittunk és elszívtam életem első cigijét, viszont nem cigizek soha csak akkor mikor kicsit már ittam és nem is tervezek ennél többet csinálni.) Nem ittam le magam hányásig, sőt az utolsó ital után kb. 2-3 óra múlva már teljesen tiszta volt a tudatom . Mikor ide hazajöttem másnap délelőtt akkor se nyavajogtam , hogy fáj a fejem vagy valami. (Persze szüleim nem hülyék biztos rájöttek, hogy ittam mégis csak fiatal vagyok, ők is voltak.) Ha


Most akkor anyámék szerintetek rossz emberek mert hagyják, hogy kiélvezzem az életemet? De komolyan most ezt a krédést csak azért írtam ki, hogy lássák a válaszolók, hogy nem kell prűdnek lenni, a fiatalok NORMÁLISAN is tudnak bulizni, nem drogoztunk be, nem gyújtogattunk, nem vergődtünk csak elvoltunk a baráti társasággal jót szórakoztunk. Ez olyan nagy bűn? :D


2012. aug. 23. 11:35
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Ugyanez a szitu. Csak engem nem olyan lazán engedtek el először, bár nem is volt olyan nehéz, csak hosszú volt a "még gondolkodunk rajta" időszak. :D Utána ha akartam menni, szóltam pár nappal előtte, szorgalmasan házimunkáztam és láss csodát.. elengedtek.

Szerintem ez rendben van, én szüleim is tudják, hogy ha megyek úgyis iszom.. Csak mindig mondják, hogy "aztán ne sok alkoholt igyál, nem akarom h a detoxon találkozzunk" XD

Cigit viszont nem tudják. Vagyis nem mondták. De azt nem is nagyon szoktam buliban. Inkább csak az elején. Mert piára cigizni, k * r v a rossz ötlet... vagy legalább várj vele egy kicsit vagy ne igyál sokat előtte. :/

Én nem gyakran szoktam bulizni, és ha mégis megyek, akkor csak barátokkal házibuliba, mindenkit ismerek mindig, összeülünk, iszogatunk.

A szüleid nem rosszak, enyéim sem. Lehet ebből nem ez jön le, de amúgy igenis szigorúak. Főleg a tanulásban. :)

Aki meg leszólt, hogy fiatal vagy, ne háborodj fel, mert direkt azért csinálják, hogy f e l b * s z d magad. Oké-oké, elfogadod a válaszát, de te nem így gondolod. Semmi baj sincs ezzel, 1-2 éve még én is így gondolkoztam..

16/L

2013. júl. 15. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:
Azóta is ugyanez a helyzet, annyi különbséggel hogy idén már átéltem az első "hányásig ittam és pcsamásnapos voltam" dolgot is. De attól függetlenül én még mindig "jó embernek" tartom magam és a szüleimet is :D
2013. júl. 15. 21:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!