Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez szerintetek rossz dolog?

Ez szerintetek rossz dolog?

Figyelt kérdés

Olvasom itt a sok prűd hozzászóló véleményét másik kérdéseknél szóval szeretnék valamit megkérdezni.

Fiú vagyok.

16 éves múltam (2 hónapja). Szüleimmel jó a kapcsolatom itthon bármit meglehet beszélni egyedül a szex tabu, azt én se szívesen említem szüleim előtt meg ilyenek (de felvilágosítva fel vagyok, azt megoldottam én magamnak:D)

Szóval jó a kapcsolatom a szülőkkel és alapjában véve nagyon jó gyerek voltam/vagyok ezt szüleim is tudják.

Legelőször buliba is 15 évesen votlam (házibuli féleség) két hónappal a születésnapom előtt (szóval már majdnem 16 voltam. ) anyámék minden zokszó nélkül elengedtek, ott is aludtam a havernál (ittunk és elszívtam életem első cigijét, viszont nem cigizek soha csak akkor mikor kicsit már ittam és nem is tervezek ennél többet csinálni.) Nem ittam le magam hányásig, sőt az utolsó ital után kb. 2-3 óra múlva már teljesen tiszta volt a tudatom . Mikor ide hazajöttem másnap délelőtt akkor se nyavajogtam , hogy fáj a fejem vagy valami. (Persze szüleim nem hülyék biztos rájöttek, hogy ittam mégis csak fiatal vagyok, ők is voltak.) Ha


Most akkor anyámék szerintetek rossz emberek mert hagyják, hogy kiélvezzem az életemet? De komolyan most ezt a krédést csak azért írtam ki, hogy lássák a válaszolók, hogy nem kell prűdnek lenni, a fiatalok NORMÁLISAN is tudnak bulizni, nem drogoztunk be, nem gyújtogattunk, nem vergődtünk csak elvoltunk a baráti társasággal jót szórakoztunk. Ez olyan nagy bűn? :D


2012. aug. 23. 11:35
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
10 es, te ennyire sötét vagy? akkor menj, és keressed meg lámpát... eléggé szűk körben mozoghatsz, hogy nem hiszed el, hogy vannak ilyen emberek is. Egyetemen is kollégiumban kezdtem, de egyszerűen nem tudtam részt venni azokban a bulikban, akkor költöztem össze a párommal, aki ugyebár mára a férjem. Ha nem hiszed, sajnálom, attól nem leszek szegényebb :)
2012. aug. 23. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Nos annak idején én is igy csináltam, soha nem léptem túl a saját határaim, amikre hamar rá is jöttem, de ez körülöttem ritka volt. Ez természetes a mai világban, de ha rágondolok, hogy a kishugom lassan ebbe a korba ér, kiver a víz, inkább elmegyek majd vele és figyelem, nehogy valamit az italába dobjanak, vagy ne kezdjék el fogdosni...
2012. aug. 23. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
...még egy szó a méteres dákókról, a férjem volt az egyetlen férfi az életemben. Na, ezen is csodálkozz :D
2012. aug. 23. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
0%
Ajj-jajj, most büntiben vagyok, mert nem pontozott fel a kis nyomoronc... Biztos az esti szex sem lesz az igazi így már.
2012. aug. 23. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Kérdező, a kommentjeid alapján sokkal fiatalabbnak gondolnálak.
2012. aug. 23. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Nem, a legtöbb 16 éves fiú ugyanilyen kis nyomoronc:) És ezt korabeli lányként mondom. Gyerekes ez a "nem pontozlak fel, mert nem nekem tetsző választ adtál te fszkalap", meg alapból kretén dolog másokat sértegetni, ha nem ismered. Nem csak a te véleményed létezik a világon:)
2012. aug. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
nem rossz emberek, lehet, hogy megbíznak benned, azért nem szekálnak, nem gondolod???
2012. aug. 23. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Én 1-el értek egyet.1-nek van igaza.
2012. aug. 23. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:

Nem, a legtöbb 16 éves fiú ugyanilyen kis nyomoronc:) És ezt korabeli lányként mondom. Gyerekes ez a "nem pontozlak fel, mert nem nekem tetsző választ adtál te fszkalap", meg alapból kretén dolog másokat sértegetni, ha nem ismered. Nem csak a te véleményed létezik a világon:)


Ja bocs itt csak te sértegethetsz stréber kiskirálynő :)

2012. aug. 24. 17:20
 20/22 anonim ***** válasza:

Ó, ugyan, áruld már el nekem, hogy miből vontad le azt a következtetést, hogy én stréber vagyok? Igazán érdekelne.

Én legalább úgy sértegettelek, hogy volt rá "okom", te viszont a kettest úgy, hogy csak a véleményét mondta el. Nem is megyek bele felesleges vitákba, bulizgassál tovább, azzal semmi gond nincs, csak ne hidd azt, hogy körülötted forog a világ:)

2012. aug. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!