Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez szerintetek rossz dolog?

Ez szerintetek rossz dolog?

Figyelt kérdés

Olvasom itt a sok prűd hozzászóló véleményét másik kérdéseknél szóval szeretnék valamit megkérdezni.

Fiú vagyok.

16 éves múltam (2 hónapja). Szüleimmel jó a kapcsolatom itthon bármit meglehet beszélni egyedül a szex tabu, azt én se szívesen említem szüleim előtt meg ilyenek (de felvilágosítva fel vagyok, azt megoldottam én magamnak:D)

Szóval jó a kapcsolatom a szülőkkel és alapjában véve nagyon jó gyerek voltam/vagyok ezt szüleim is tudják.

Legelőször buliba is 15 évesen votlam (házibuli féleség) két hónappal a születésnapom előtt (szóval már majdnem 16 voltam. ) anyámék minden zokszó nélkül elengedtek, ott is aludtam a havernál (ittunk és elszívtam életem első cigijét, viszont nem cigizek soha csak akkor mikor kicsit már ittam és nem is tervezek ennél többet csinálni.) Nem ittam le magam hányásig, sőt az utolsó ital után kb. 2-3 óra múlva már teljesen tiszta volt a tudatom . Mikor ide hazajöttem másnap délelőtt akkor se nyavajogtam , hogy fáj a fejem vagy valami. (Persze szüleim nem hülyék biztos rájöttek, hogy ittam mégis csak fiatal vagyok, ők is voltak.) Ha


Most akkor anyámék szerintetek rossz emberek mert hagyják, hogy kiélvezzem az életemet? De komolyan most ezt a krédést csak azért írtam ki, hogy lássák a válaszolók, hogy nem kell prűdnek lenni, a fiatalok NORMÁLISAN is tudnak bulizni, nem drogoztunk be, nem gyújtogattunk, nem vergődtünk csak elvoltunk a baráti társasággal jót szórakoztunk. Ez olyan nagy bűn? :D


2012. aug. 23. 11:35
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
70%
Tied lesz a következő szobor a Hősök terén.
2012. aug. 23. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem nem normális, hogy 15 évesen cigizel a bulikban és leiszod magad (attól, hogy nem hányásig, még nem lesz épületesebb látvány egy részeg 15 éves csitri...)


Az ennyi alapján eldönthetetlen, hogy a szüleid jó vagy rossz emberek, mert nem ismerem őket, belőled viszont süt az önteltség, hogy mekkora okos nagylány, valóságos csodalény vagy. Hát nem vagy az.


A "megoldottam magamnak" szexuális felvilágosításról meg amúgy is megvan a véleményem, ezek eredménye szokott lenni az alábbi kérdések tömege:

"Ha a köldökömhöz dörgölte a barátom a farkát óvszer nélkül, lehetek-e terhes?"

"Ha tegnap voltunk együtt gumi nélkül, és ma negatív volt a terhességi teszt, akkor megnyugodhatok?

"Szűzen lehet teherbe esni?"


Stb. Stb. Stb.

2012. aug. 23. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem bűn.Mindenki ezt csinálja ilyen idős korában.Az is akik a fórumokon kígyót-békát kiabálnak.Sőt!Azok a legjobban.
2012. aug. 23. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
49%
3. as, azért ne általánosíts, nem mindenki csinálja ezt. Én nem mondok a kérdezőre semmit, se kígyót-se békát, de én nem csináltam ezt. 15 évesen anyám unszolt, hogy mozduljak ki, de én csak olvasni szerettem. 17 évesen mentem buliba, de nem tetszett. 18 évesen megismertem a férjem, aki épp így vélekedett erről, és 3 év múlva össze is házasodtunk, és boldogan élünk "begyöpösödve" és sosem ittunk, cigiztünk vagy dorbézoltunk. Ettől még mindenki csinál, amit akar :)
2012. aug. 23. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
2. válaszoló az ilyeneken én is jót röhgögök. De az olyanokon mitn te még nagyobbat :D el se olvasod a kérdés második sorát ahol leírtam, hogy fiú vagyok. És igen szerintem jobban fel vagyok világosítva mint te voltál ennyi idősen te kis prűd faszklap :D Szerintem fogd be inkább el se olvastad a kérdést.
2012. aug. 23. 11:50
 6/22 A kérdező kommentje:
Igen mert vannak ilyen emberek tudod az ilyeneket úgy hívják, hogy agorafóbiások akik félnek a társaságtól, a bulizástól az emberektől. antiszociális.
2012. aug. 23. 11:50
 7/22 anonim ***** válasza:
85%

Az a gond, hogy ha valóban így történtek a dolgok, ahogy leírtad, akkor is a csendes kisebbségbe tartozol, mert a hangos többség nem ilyen. A másodikat meg nem értem, szerintem 15-16 évesen már természetes próbálgatni az életet, nekem is akkor volt az első bulim, pedig kamasznak aztán igazán visszafogott voltam, és csak a 18 betöltését követően kezdtem jobban élvezni a fiatalságom, még jobban, miután egyetemre kerültem. A kedves második hozzászóló valószínáleg életében nem járt még egyetemi koleszban, ahol hetente fordulnak elő általa undorítónak tartott események.

Azt mondom, mindent ki kell próbálni egy bizonyos szinten, élj, amíg lehet, de sose vidd túlzásba. Amíg ez megvan, addig nem lehet problem, és még csak azt sem mondhatod majd tíz év múlva, hogy nem volt kamaszkorod :)

2012. aug. 23. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Szerintem a másodiknak az a baja, hogy soha senki nem hívta meg buliba és forever alón :D
2012. aug. 23. 11:51
 9/22 A kérdező kommentje:
Amúgy mindenkit felpontoztam kivéve őt :)
2012. aug. 23. 11:51
 10/22 anonim ***** válasza:
20%
a 4-esnek üzenem,hogy hiszi a piszi.16-17 éves korodban te inkább a méretes dákók hullámzó tengerében lubickoltál semmint olvastál.Nem itt kéne szenteskedned.Kit akarsz átverni?A férjed vagy saját magad?
2012. aug. 23. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!