Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Bocsánatot kellene még kérnem...

Bocsánatot kellene még kérnem ezek után?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy nevetséges dolgon sértődtem meg, már lassan én is úgy érzem, de akkor abban a percben a föld alá süllyedtem szégyenemben.


Szóval, a jövendőbeli anyósom szülinapjára voltunk hivatalosak, múlt hétvégén. Még soha nem láttam a párom anyját, mivel a szülei még kiskorában elváltak, és úgymond a nagyszülőknek "passzolták" őt. 2 éves kora óta a nagyszülei nevelték, 14 éve nem látta az anyját. A nő nem is kereste, nem is tudott semmit a fiáról, hogy mit csinál, hol tanul, mit dolgozik, mennyi barátnője volt, van e már felesége, gyereke,...Aztán kb egy hónapja kereste meg az anyját. Beszélgettek facebookon, majd a nő meghívott minket a szülinapjára. A szülinap reggelén úgy ébredtem, hogy egy hatalmas herpesz tátongott a szám sarkában. Soha nem volt herpeszem, és nem is ittam vagy ettem senki után. Mindegy, próbáltam úgy sminkelni magam, hogy ha belépek az ajtón, ne a herpeszem köszönjön vissza az embereknek. Bemutatkoztam az anyjának, láthatóan végigmért, húzta-vonta a szemöldökét. Gondoltam ez a normális a fiús anyáknál, hogy tetőtől talpig végignéz rajtam, szinte átvilágít a szemével, még soha nem találkoztam egyik párom anyjával sem, kivéve most. Leültünk ebédelni, voltunk kb 10-en összesen. Mindenki beszélgetett, nevettek, majd az anyja kb ilyen stílusban odaüvölt nekem az asztal másik sarkáról, hogy: "Te, mi az ott a szád szélén?" Mondom herpesz. Erre ilyet mond 8 ember előtt, hogy nem kellett volna annyi f@szt szopkodnom ilyen fiatalon, akkor talán nem ülnék most ilyen pofával az asztalhoz. Engem a sírás kerülgetett, és csak annyit mondtam neki, hogy a helyében én bekussolnék, mert nem én hagytam el a saját gyerekemet azért, hogy kiköltözzek a szeretőmhöz Ausztriába.(ezért váltak el anno a párom apjával) És otthagytam mindenkit. A vőlegényem utánam sem jött, és este, amikor hazaért, csak annyit mondott, hogy sajnálja ezt a dolgot, de bocsánatot kellene kérnem az anyjától. Na, azt várhatja. Én normálisan viselkedtem vele, egészen addig a percig. Elhiszem, hogy az édesanyjáról van szó, és mondtam neki, hogy akkor megy az anyjához, amikor akar, de azt felejtse el, hogy én ezek után jópofizom neki. Majd lerendezett annyival, hogy hisztis vagyok. Most tényleg szarul kellene éreznem magam?


2012. aug. 22. 14:55
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
100%
Jól tetted,nem kell kened bocsánatot kérni! Én sem lettem volna különb,sőt!!!
2012. aug. 22. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
100%
Én teljesen megértelek, hogy hirtelen elborult az agyad.
2012. aug. 22. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
még ekkora senkiházi bunkót, mint ez a nő :O nehogy bocsánatot kérj már! baromi jó volt a visszavágásod!
2012. aug. 23. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:

Szerintem is teljesen igazad volt, és a mit a pasidról írtak legtöbben, azt is osztom.

Csak még az jutott eszembe, hogy nekem van olyan ismerősöm, akiknél a kisgyereket puszilgatta össze herpeszes rokon, és nyomorult gyerek kórházba is került, úgy jött ki rajta. Meg persze soha többet attól nem szabadul. Sőt olyant is hallottam, hogy kisbaba uszodában kapta el a nemi herpeszt... Szép lesz, ha majd egyszer ők is ezt a primitív, korlátolt vélekedést kapják egyszer...

2012. aug. 23. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
Mi ujsag Kerdezo?
szept. 9. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!