Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Bocsánatot kellene még kérnem...

Bocsánatot kellene még kérnem ezek után?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy nevetséges dolgon sértődtem meg, már lassan én is úgy érzem, de akkor abban a percben a föld alá süllyedtem szégyenemben.


Szóval, a jövendőbeli anyósom szülinapjára voltunk hivatalosak, múlt hétvégén. Még soha nem láttam a párom anyját, mivel a szülei még kiskorában elváltak, és úgymond a nagyszülőknek "passzolták" őt. 2 éves kora óta a nagyszülei nevelték, 14 éve nem látta az anyját. A nő nem is kereste, nem is tudott semmit a fiáról, hogy mit csinál, hol tanul, mit dolgozik, mennyi barátnője volt, van e már felesége, gyereke,...Aztán kb egy hónapja kereste meg az anyját. Beszélgettek facebookon, majd a nő meghívott minket a szülinapjára. A szülinap reggelén úgy ébredtem, hogy egy hatalmas herpesz tátongott a szám sarkában. Soha nem volt herpeszem, és nem is ittam vagy ettem senki után. Mindegy, próbáltam úgy sminkelni magam, hogy ha belépek az ajtón, ne a herpeszem köszönjön vissza az embereknek. Bemutatkoztam az anyjának, láthatóan végigmért, húzta-vonta a szemöldökét. Gondoltam ez a normális a fiús anyáknál, hogy tetőtől talpig végignéz rajtam, szinte átvilágít a szemével, még soha nem találkoztam egyik párom anyjával sem, kivéve most. Leültünk ebédelni, voltunk kb 10-en összesen. Mindenki beszélgetett, nevettek, majd az anyja kb ilyen stílusban odaüvölt nekem az asztal másik sarkáról, hogy: "Te, mi az ott a szád szélén?" Mondom herpesz. Erre ilyet mond 8 ember előtt, hogy nem kellett volna annyi f@szt szopkodnom ilyen fiatalon, akkor talán nem ülnék most ilyen pofával az asztalhoz. Engem a sírás kerülgetett, és csak annyit mondtam neki, hogy a helyében én bekussolnék, mert nem én hagytam el a saját gyerekemet azért, hogy kiköltözzek a szeretőmhöz Ausztriába.(ezért váltak el anno a párom apjával) És otthagytam mindenkit. A vőlegényem utánam sem jött, és este, amikor hazaért, csak annyit mondott, hogy sajnálja ezt a dolgot, de bocsánatot kellene kérnem az anyjától. Na, azt várhatja. Én normálisan viselkedtem vele, egészen addig a percig. Elhiszem, hogy az édesanyjáról van szó, és mondtam neki, hogy akkor megy az anyjához, amikor akar, de azt felejtse el, hogy én ezek után jópofizom neki. Majd lerendezett annyival, hogy hisztis vagyok. Most tényleg szarul kellene éreznem magam?


2012. aug. 22. 14:55
1 2 3 4
 1/35 A kérdező kommentje:
Ja, azt kihagytam, hogy legutóbb a vőlegényem általános iskolai ballagásán látta az anyját, az volt 14 éve.
2012. aug. 22. 14:58
 2/35 anonim ***** válasza:
100%
Nehogy, bocsánatot kérj, jól tetted, hogy visszavágtál neki.
2012. aug. 22. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem kellene bocsánatod kérned. Bunkó volt ez a megjegyzés, és megalázó.
2012. aug. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
100%
Anyós jelölted kötött beléd!Ö kezdett el kostolgatni téged...Mi az hogy párod nem jött el mikor te elmentél?Miért nem ált ki az anyjával szemben ,hogy hagyhatta hogy ilyet mondjon a barátnőjére?Én hamar kideríteném a kérdésekre a választ és hamar lépnék!!!!
2012. aug. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez nagyon durva, valami szánalmas primitív senkiházi nő lehet...nem kell bocsánatot kérned, nincs miért. Pont hogy tőled kellene bocsánatot kérni. Ráadásul a párod viselkedése is fura, melléd kellett volna állnia.

23N

2012. aug. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
100%
Ezen gondolkodnék el inkább:" A vőlegényem utánam sem jött".Ne kérj bocsánatot,majd ha ő .Mármint leendő anyós
2012. aug. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
53%
Néha a kevesebb sokkal több. Nem ítéllek el, amiért beszóltál am aminak, de ha csendben felállsz az asztaltól és méltósággal távozol, azzal sokkal többet értél volna el,minthogy felveszed vele a kesztyűt.
2012. aug. 22. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 A kérdező kommentje:
Tény, hogy én is gusztustalan voltam, de alapból meg sem fordult a fejemben, hogy ilyeneket vágjak a fejéhez. Normálisan álltam hozzá, még ha nőként le is nézem, amiért eldobta a gyerekét.
2012. aug. 22. 15:05
 9/35 anonim ***** válasza:
100%
Abszolút igazad van, de őt is megértem, hogy anyát akar. Én nem kérnék bocsánatot, mert tényleg az anyja akinek el kell gondolkoznia, ő hagyta cserben a fiát és volt pofája ilyet mondani.
2012. aug. 22. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 A kérdező kommentje:
Hogy miért nem jött utánam? Talán félt, hogy akkor újra elveszti az anyját. Bár én az ő helyében nem is akarnám látni. Lehet nem kellett volna visszaszólnom, de úgy éreztem meg kell védenem magam.
2012. aug. 22. 15:07
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!