Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek bocsánatot kéne...

Szerintetek bocsánatot kéne kérnem, vagy sem?

Figyelt kérdés
Vacsora után hosszú beszélgetés következett ami kezdett egyre kínosabb lenni,mivel nagyon időhúzónak tűnt számomra az édesanyám részéről(tudni kell h ő nem tudott nekem mit venni így "csak" 1 pizsamát vett nekem),már régi iskolatársakról ment a duma, h ki kivel van meg hasonlók már nagyon untam.kezdett is idegesíteni mivel 1 óráig tartott min.Majd megjegyeztem h elkezdhetnénk az ajándékozást és majd utána folytatják a tesómmal(22/L)persze nem durván fogalmaztam.Mikor végre eljutottunk a fa elé testvérem le akarta fényképezni a fát(régihagyomány)hát tegye.(kitudja mennyi képet csinállt nem volt képes 1 normálisat lőni)Még jobban kezdett felmenni a pumpám.Majd ezután azt mondta h áljunk be a fa elé az anyummal és lefényképez.Tudni kell h én nagyon utálok fényképezkedni(ő is)de csak erősködött.Mondtam neki (szépen 2X)h én nem szeretnék.De csak csak erősködött az amúgy sem jó idegállapotom miatt pedig azt mondtam neki h tegye már le az a fényképezőt és nyissa ki az ajándékát h lehessen végre tv-t nézni(nem túl agresszívan de azért idegesebben).erre 1X látszólag megsértődött(mivel csak úgy elémdobta az ajándékom)majd azért miután boldog karácsonyt kívántam neki és áttadtam az ajándkom(amit utóra nyitott)ki feszültebben de visszamondta h boldog karácsonyt.Hát lehet picit tapló voltam,de nem tudom h ezel elé e kéne állnom és bocsánatot kéne kérnem az anymtól is meg tőle is h kicsit elrontottam a karácsonyt.Vagy van ő is annyira hibás mint én és hagyni így a dolgokat?
2011. dec. 24. 20:45
 1/7 anonim ***** válasza:
94%
kérj tőle bocsánatot,nem tudom,miért kellett a tévézés miatt sürgelődnöd
2011. dec. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
neked most konkrétan mi a bajod? hogy nem nézhettél tévét? egyébként az eddigiek alapján a válasz: IGEN, kérj bocsánatot, mert szemmel láthatóan megbántottad a testvéredet. ez amúgy sem szép dolog, meg könyörgöm, egyszer van az évben ilyen nap, nem ért volna rá az a tévé???
2011. dec. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
első vagyok:amúgy nem értem,miért kell még ilyenkor is a tv előtt ülni,szüleim is beszélgetés helyett a tv-t nézik,meg sem lehet ilyenkor szólalni
2011. dec. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

húú még szép h kérj bocsánatot

rohadt gáz h a tv miatt sürgetted Őket

karácsonykor

2011. dec. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A tv-t csak kiböffentettem.Most sem nézem a tv-t(de a gép sem mentség)igazából nem annyira felé irányult a dolog de ugye amíg meg nem történik az ajándékozás wc-re sem lehet menni(amre már szintén nagyon kellett mennem)utólag hülyén is érzem magam és túl is bagaterizáltam a dolgot.De mostanság az érettségi és a rosszul sikerült 1. félévem miatt is elég ideges vok szal jóval ingerlékenyebb lett a természetem!
2011. dec. 24. 21:15
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
második vagyok. jó-jó, én is vagyok néha ingerült, de be kell látnod, hogy most megbántottad a tesódat, miközben lehet, hogy ő sokkal jobban várta ezt a dolgot, mint te. tehát érdemes bocsánatot kérni. egyébként nem értem, ennyire kötött az ünnep? hogy vécére se mehetsz ki ajándékozás előtt? ha ez zavar, akkor beszéld meg a családoddal, hogy vegyétek kicsit "lazábbra" a dolgot, és akkor hátha mindenki jobban élvezi majd.
2011. dec. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Jogos a bocsánatkérés.Én is úgy látom csak utólag már mindig nehezebb kimondani mint akkor.WC-re pedig ki lehet elvileg menni csak nem akartam h miattam várjanak.Gondoltam gyorsan adjuk átt az ajándékokat és mehessen mindenki ahova akar.(mindenki tudta h mit fog kapni szóval ez csak formaság lett volna,és az első év volt mikor ennyira nyújtva volt mint a rágógumi, hogy már nekem volt kínos)

Köszönöm a válaszadóknak.


További jó karácsonyozást.

2011. dec. 24. 21:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!