Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan küldjem el és volt -e...

Hogyan küldjem el és volt -e köztük valami, ha ilyen megszállott a nő?

Figyelt kérdés

Totál kivagyok készülve. Távkapcsolatba kényszerültem Párommal és amikor együtt vagyunk hívogatja egy nő. Már felhívtam a nőt, kértem szépen, aztán csúnyán, de nem érdekli. Mindig hívogatja... Párom azt állítja nem volt köztük semmi, csak a facebookon ráírt, ő válaszolt, aztán levelezgettek, majd telefonálgattak.

De este későn is hívja, kivagyok tőle.

Ti mit tennétek?



2012. aug. 8. 23:25
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

KÉRLEK ÍRJATOK!!! MIT TEGYEK?

Én már gondoltam rendőrségi feljelentésre zaklatásért és arra is, hogy társkeresőre felteszem a csajt.

2012. aug. 9. 13:48
 12/13 anonim ***** válasza:

3. vagyok (asszem), aki azt mondta, hogy menekülj


Lehet, hogy kegyetlenségnek tűnik a gyerekek felé, de én akkor is ultimátumot adnék a drága uramnak.


Korábbi hasonló szitu miatt én is marha türelmes voltam. Ott is "csak" jóbaráti viszony volt, plusz még egy bevallott érzelemmentes entyempentyem, (mivel rájöttem valamire, muszáj volt valamit bevallania). Persze én birka módra adtam egy esélyt, s kaptam az ígéretet, hogy egyszer, s mindenkorra lezárja vele a kapcsolatot, még kommunikáció szinten is! A végén a nő nem szállt le a férjemről. Legalábbis nekem így lett beállítva. Én hülye még a férjemet sajnáltam egy kicsit, micsoda elmebeteget fogott ki magának egy kis "laza flörtre".


Utóbb derült ki, hogy a "drágámnak" esze ágában sem volt, megszakítani vele a kapcsolatot. Olyan szuperül egymásra találtak a nőcivel, hogy nem akarta lekoptatni, csak engem ámított. Sőt utóbb kiderült, a nőcit is ámította valamivel. Gondolom, hogy milyen borzalmas a házasságunk... stb.

S ja, annyira borzalmas volt, hogy itthon meg már épp gyerekprojekten voltunk elsősorban az ő unszolásásra, s terhes is lettem, még mielőtt kiderült volna ez a vidám történet.


Egyszóval jól megszívtam. Hülye voltam, mert elhittem, amit akartam. Pont így, mint ahogy most te.


Sajnálom. Szerintem ha tényleg véget akarsz vetni ennek, a legjobb, amit tehetsz, hogy pakolsz, és amíg bizonyosságot nem kapsz arról, hogy szeret, tisztel annyira, hogy hűséges tudjon maradni, s a kínos (lehet, hogy csak félreérthető) kapcsolatát nem építi le a kedvedért, addig bye-bye.


Ellenkező esetben könnyen lehet, hogy te is utólag fogsz megtudni dolgokat, s utána már közel sem fogsz úgy nézni a férjedre, mint azelőtt....! Ha együtt is maradtok a későbbiekben, soha nem lesz bizalmad, s ugyanaz a szerelmed, mint korábban volt. Haragudni fogsz rá is, és magadra is, miért voltál oly naiv.


Ne haragudj, ha elszomorítottalak. Ne legyen igazam, de nekem ebből egyből beugrott az én történetem.

2012. aug. 10. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Te hogyan jöttél rá, hogy "a nő nem szállt le a férjedről"? Előtted is hívogatta a csaj? Honnan tudtad, hogy "olyan szuperül egymásra találtak"? Miből "derült ki, hogy a nőcit is ámította valamivel"?

Ha legközelebb megkérném a Férjemet, hogy hívja fel és küldje el előttem a nőt, az érne valamit?

2012. aug. 11. 11:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!