Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan küldjem el és volt -e...

Hogyan küldjem el és volt -e köztük valami, ha ilyen megszállott a nő?

Figyelt kérdés

Totál kivagyok készülve. Távkapcsolatba kényszerültem Párommal és amikor együtt vagyunk hívogatja egy nő. Már felhívtam a nőt, kértem szépen, aztán csúnyán, de nem érdekli. Mindig hívogatja... Párom azt állítja nem volt köztük semmi, csak a facebookon ráírt, ő válaszolt, aztán levelezgettek, majd telefonálgattak.

De este későn is hívja, kivagyok tőle.

Ti mit tennétek?



2012. aug. 8. 23:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
pasit hanyagold. ha nem harcol érted, akkor jobb, ha elfelejted.
2012. aug. 8. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy vedd fel te a telefont mindig, és mondd, h épp fürdik, de neked is mondhatja...
2012. aug. 8. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Elsőnél a pont!

A pasi erősen kifelé nyitogat a kapcsolatból. Nem vesz figyelembe téged.

Menekülj!

2012. aug. 8. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Attol ,hogy tavkapcsolatba eltek akkor meg nem kellenek ismerkednie..es ha az a no veszi a batorsagot ,hogy hivogassa akkor szerintem tobb volt itt mint egy telefonbeszelgetes vagy facebookozas nem legy naiv hiszi a piszi ...
2012. aug. 9. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Voltam ilyen helyzetben, a volt vőlegényemet "üldözte" megszállotta egy nő, de azt mondta a vőlegényem, hogy nem volt közöttük semmi, csak kb. ennyi, mint amit Te írtál. De Én nem hittem, hogy így képes zaklatni egy olyan nő, akivel nem volt "semmi". Beszéltem a nővel, bár nem Én kezdeményeztem, Ő jött a lakásomra cirkuszolni, és kereste a vőlegényemet. Na, akkor ott a nagy cirkuszban kiderült minden, a szexuális kapcsolatuk is, a nő őrjöngve vágta a képembe. Így derült ki. Mindketten repültek a lakásomból, kilökdöstem őket, aztán még órákig hallgattam a cirkuszt a ház előtt, ahogy egymással ordibáltak, meg verekedtek. Hál istennek eltűntek az életemből, már rág férjnél vagyok. Ők akkor utána még együtt voltak pár hónapig, majd az a nőt is megcsalta a kedves volt párom.
2012. aug. 9. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
78%
5-ös vagyok, azt elfelejtettem írni, hogy a nőnek a nagy verekedésben letörtek a műkörmei, még fönt a lakásomban, amikor nekiment a volt páromnak. Az meg cimbálta, húzta a haját, csomókba jött ki. Összeszedtem egy borítékba a hajcsomókat, meg a bordó köröm darabokat, és hozzájuk vágtam, hogy ezt nálam felejtettétek! Egy jó nagy társaságban mindenki előtt szórtam a fejükre a boríték tartalmát. Minden közös barátunk, ismerősünk rajtuk röhögött, ők meg vörös fejjel, kullogtak ki a teremből.
2012. aug. 9. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Párod nem elég tökös, hogy elküldje a balfenékre? Az ő dolga lenne, hiszen őt érik a zaklatások.
2012. aug. 9. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Téged palira vesznek,elég szépen.Te sem gondolod komolyan,hogy egy olyan nő hívogatná a párodat,akihez semmi köze nincs...Érdemes volna a nő verzióját hallani,gondolom,akkor kiderülne a teljes igazság.Mindenesetre a párod kifelé kacsintgat a kapcsolatból,az biztos.
2012. aug. 9. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
A facebook miatt nem egy házasság ment tönkre! MAjdnem a miénk is!
2012. aug. 9. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Az a legnagyobb baj, hogy van két közös GYERMEKÜNK. Egy 1 és egy 6 éves közös Kislány, Akiből a 6 éves nagyon apás.

A nőtől kérdeztem, azt mondta, hogy nem is volt és nem is lesz köztük semmi.

Én már többször beszéltem a nővel, elküldtem szépen és csúnyán is. Párom szerintem nem küldte még el, különben nem hívná. Nem? Szerintem Ő nem zaklatásnak fogja fel.

Pedig most akar haza költözni, meg 8 év után újra feleségül venni...

2012. aug. 9. 11:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!