Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt el fogom tudni valaha...

Ezt el fogom tudni valaha fogadni?

Figyelt kérdés

Jövőhéten megyek külföldre. Nagy szerencsém volt, és kaptam kint állást. Azért kerestem kint munkát, mert muszáj annyit keresnem, hogy tudjak haza is adni.


Viszont így aligha lehetne saját családom. Igaz itthon sem akartak tőlem semmit a nők, ez külföldön még inkább így lesz, mert egy utolsó kelet európai bevándorló leszek. És eleve kizárt a családalapítás, ha esetleg lehetőségem lenne rá, mert nem tudok félretenni, mert nem engedem meg, hogy a családom otthon éhezzen és nyomorogjon...


Nincs bennem semmi lelkesedés, csak muszájból megyek. Minden nehezebb lesz. És fogalmam sincs, mikor tudok hazajönni. Vagy érdemes-e hazajönnöm, vagy itt már csak csöves lehetek majd (a családommal együtt)?


A legjobban az fáj, hogy búcsút inthetek az eddigi fantáziálgatásomnak, a családról és egy boldog párkapcsolatról. Elvégre ahogy fentebb is írtam, ha itthon nem kellettem egy rendes lánynak sem, kint miért kellenék?


2012. aug. 5. 10:46
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Ez a kérdés, amit az utolsó írt, bennem is felvetődött. Abból a pénzből, amit keresel, adj haza ugyan, de nehogy már a nagy javát. És mi lesz a te életeddel? Mennyi idős vagy? Ösztönözd már őket a munkára, ha nem dolgoznak...
2012. aug. 5. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Apu dolgozik, Anyu nem talál munkát... két testvérem meg még tanul.


Én 23 vagyok. És nem ők küldtek ki dolgozni, én nem tudnám nézni, ahogy a testvéreim és a szüleim nélkülöznek!


Mi lesz az életemmel? Szerintem a pénz nem boldogít, attól, hogy többet tennék félre magamnak még nem lenne barátnőm. Vagyis lehet hogy lenne, de ne a pénzemért legyen... (különben sem milliókat fogok keresni...)

2012. aug. 5. 18:08
 13/14 A kérdező kommentje:
ja és van hitelünk, és ez nehezíti meg a dolgunkat...
2012. aug. 5. 18:09
 14/14 anonim ***** válasza:
bocsáss meg, de gondolom anyukád sem lesz mindig munkanélküli, és nem is muszáj az összes pénzt hazaadni, valamennyit tarts meg magadnak is. Egy dolog, hogy segítesz, de nem a te dolgod őket támogatni ilyen szinten úgy, hogy még magadat is ellátsd.
2012. aug. 6. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!