Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt el fogom tudni valaha...

Ezt el fogom tudni valaha fogadni?

Figyelt kérdés

Jövőhéten megyek külföldre. Nagy szerencsém volt, és kaptam kint állást. Azért kerestem kint munkát, mert muszáj annyit keresnem, hogy tudjak haza is adni.


Viszont így aligha lehetne saját családom. Igaz itthon sem akartak tőlem semmit a nők, ez külföldön még inkább így lesz, mert egy utolsó kelet európai bevándorló leszek. És eleve kizárt a családalapítás, ha esetleg lehetőségem lenne rá, mert nem tudok félretenni, mert nem engedem meg, hogy a családom otthon éhezzen és nyomorogjon...


Nincs bennem semmi lelkesedés, csak muszájból megyek. Minden nehezebb lesz. És fogalmam sincs, mikor tudok hazajönni. Vagy érdemes-e hazajönnöm, vagy itt már csak csöves lehetek majd (a családommal együtt)?


A legjobban az fáj, hogy búcsút inthetek az eddigi fantáziálgatásomnak, a családról és egy boldog párkapcsolatról. Elvégre ahogy fentebb is írtam, ha itthon nem kellettem egy rendes lánynak sem, kint miért kellenék?


2012. aug. 5. 10:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nem tudom, merre mész, de a külhont lassan ellepik a magyarok, mert aki teheti, az megy kifele, szóval ne add meg, a szerelem akkor fog megtalálni, amikor nem is számítasz rá :)
2012. aug. 5. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Igen. 10 év múlva tuti, hogy minden happy lesz...
2012. aug. 5. 10:57
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
nézd, 21 éves vagyok, egyedülálló anyuka, 20 kiló súlyfelesleggel, és megtaláltam én is a nekem valót, szóval tényleg ne add fel, ne légy negatív :)
2012. aug. 5. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Neked összejött, de másnap ez nem törvényszerű. A külsőségekről meg inkább ne is beszéljünk. Fiatalkorom jelentős részét konditeremben töltöttem, meg otthon tanulással és zenehallgatással.


De mindez mit sem ért. Ennyi erővel ihattam és drogozhattam is volna... ugyanott tartanék mint most.


Mindegy. 2 nap múlva utazok.

2012. aug. 5. 11:01
 5/14 anonim ***** válasza:
Azért tedd meg a kedvemért, hogy kisit pozitívabban állsz az élethez :)))
2012. aug. 5. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Ja, és jussak majd eszedbe, amikor megkapod az első fizetésedet, hogy én itthon, hónap elején 40 ezer forintot kapok "megélhetés" címszó alatt :/
2012. aug. 5. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszi. És jussak eszedbe amikor hazamész, és megcsókolod a párod és átöleled, hogy én egy üres szobába fogok hazamenni, ahol egy ágy van, és néhány papírdoboz, amiben a ruháim, és legjobb esetben a takarómat ölelgethetem.
2012. aug. 5. 11:06
 8/14 A kérdező kommentje:
Másfelől dőzsölni sem fogok, tekintve, hogy a családom miatt megyek ki. Így fizetem majd a lakbért, rezsit, meg a kaját.
2012. aug. 5. 11:08
 9/14 A kérdező kommentje:
többi pénz meg megy haza...
2012. aug. 5. 11:08
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de a családod nem dolgozik, csak te???
2012. aug. 5. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!