Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy esne ez nektek a párotoktól?

Hogy esne ez nektek a párotoktól?

Figyelt kérdés

Megterveztünk egy kirándulást a párommal és a párom nővérével meg annak családjával. Tehát ötön mentünk volna egy kisautóval. Hétvégén, mikor voltunk kiruccanni egyet a barátokkal a párom beszélgetett az egyik haverjával aki mondta hogy mennyire szeretne ő is jönni a kirándulásra (szép helyekre megyünk). A párom mondta hogy lehetséges, mert akkor megyünk egy kisbusszal és elférünk mind, de persze előtte megkérdez minket. Szerintem mondanom sem kell, hogy sem a nővéréék sem én nem rajongtunk az ötletnek, hogy a családi kirándulásra idegent hozzon, de ő mindvégig nyitvatartotta ezt az opciót is. Ekkor felvetettem neki, hogyha már kisbusszal megyünk és van még hely, akkor elvihetnénk a kisöcsémet is, hogy lásson világot ő is. Egyértelmű és azonnali "nem" lett a válasz. Indok nincs, csak olyan butaságok, hogy hol aludna, meg hogy vele beszélgetnék egész úton. Ez tőle furcsán jött, mert egy havert akar elhozni a kirándulásra, én meg a saját testvéremet nem vihetem. Mondtam nek hogyha a haver jön akkor az öcsém is jön. Erre most félig bedurcizva azt mondja hogy egyiküket sem visszük.


Nagyon nagyon rosszul esett, hogy a testvéremet így elutasította. Nem kellett volna fizessen helyette, csak megtűrje az autóban. Nem tudom mi ütött belé, semmi baja nincs a családommal. Én nem akartam eredetileg is vinni, csak ha már behoztunk idegent meg van hely akkor élni akartam a lehetőségekkel.


Hogy esne nektek ez a páotoktól? Hogy reagáljam le?


2012. aug. 3. 09:47
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
70%

Beszéld meg vele mond meg neked hogy eset és kérj magyarázatot.....

Mert hiába nem akarsz haragban nyaralni, ennek a felhője ott lesz ha ne tisztázzátok....

2012. aug. 3. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
38%

Tudod, amikor az ember a halálos ágyán fekszik, vagy éppen a szerelmét veszíti el egy balesetben, akkor döbben rá, hogy hány olyan dolgon veszekedtek, ami annyira kis semmiség volt. Egy nap sajnálni fogsz minden percet, amit morgolódással töltöttél ezzel az üggyel kapcsolatban. Mégha neked is van igazad.

Hagyd otthon az öcsédet, és menj el velük kirándulni.

2012. aug. 3. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
100%

Én megértelek,nekem nagyon rosszul esne..

És miért gondoljátok,hogy a kérdző vissza akart vágni???

Ha már van több hely,normális dolog,hogy eszébe jut a tesója.

2012. aug. 3. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
70%
Nekem rosszul esne, a saját családjának meg baráti körének persze intézi a kirándulást, alap hogy ők jöhetnek...visz téged magával, de te meg nem hozhatod az öcsédet, pedig ő meg a te rokonod...Milyen kapcsolat ez? Én inkább nem is mennék vele sehová. Nem azt mondom, hogy csípőből szakítanék, de azért kimutatnám hogy nem esik jól, hátha elgondolkozik rajta.
2012. aug. 3. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim válasza:
60%
De ha mondjuk az öcséd helyett a barátnődet vinnéd akkor mindjárt igent mondana szerintem azzal nem lenne semmi baja! :)
2012. aug. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Miután nemet mondtam a haverjára, nem annyira esne rosszul. De a te ellenvetésedben van logika, az övében én nem látok semmi logikát. Sőt, ugye míg a haver csak haver, az öcséd családtag, tehát logikusabb őt vinni a családi kirándulásra. Nem értem.
2012. aug. 3. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
22-es, teljesen igazad van!!! Probalok igy elni!
2012. aug. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!