Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy esne ez nektek a párotoktól?

Hogy esne ez nektek a párotoktól?

Figyelt kérdés

Megterveztünk egy kirándulást a párommal és a párom nővérével meg annak családjával. Tehát ötön mentünk volna egy kisautóval. Hétvégén, mikor voltunk kiruccanni egyet a barátokkal a párom beszélgetett az egyik haverjával aki mondta hogy mennyire szeretne ő is jönni a kirándulásra (szép helyekre megyünk). A párom mondta hogy lehetséges, mert akkor megyünk egy kisbusszal és elférünk mind, de persze előtte megkérdez minket. Szerintem mondanom sem kell, hogy sem a nővéréék sem én nem rajongtunk az ötletnek, hogy a családi kirándulásra idegent hozzon, de ő mindvégig nyitvatartotta ezt az opciót is. Ekkor felvetettem neki, hogyha már kisbusszal megyünk és van még hely, akkor elvihetnénk a kisöcsémet is, hogy lásson világot ő is. Egyértelmű és azonnali "nem" lett a válasz. Indok nincs, csak olyan butaságok, hogy hol aludna, meg hogy vele beszélgetnék egész úton. Ez tőle furcsán jött, mert egy havert akar elhozni a kirándulásra, én meg a saját testvéremet nem vihetem. Mondtam nek hogyha a haver jön akkor az öcsém is jön. Erre most félig bedurcizva azt mondja hogy egyiküket sem visszük.


Nagyon nagyon rosszul esett, hogy a testvéremet így elutasította. Nem kellett volna fizessen helyette, csak megtűrje az autóban. Nem tudom mi ütött belé, semmi baja nincs a családommal. Én nem akartam eredetileg is vinni, csak ha már behoztunk idegent meg van hely akkor élni akartam a lehetőségekkel.


Hogy esne nektek ez a páotoktól? Hogy reagáljam le?


2012. aug. 3. 09:47
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
88%
Nekem sem esett volna jól:(
2012. aug. 3. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem a párod reakcióját. Az öcséd pontosan ugyanannyira családtag, mint az ő nővére, egy kicsivel sem kevésbé. Nekem nagyon-nagyon rosszul esne ha ilyet mondana... Miben más a ksöcséd, mint az ő haverja, miben okozna több gondot?
2012. aug. 3. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem esett volna jol,különben hany eves a kisöcsed?Lehet kicsi es ezert nem akarna,meg akkor mar sok temarol nem is lehet beszelni ha ott egy kisgyerek.
2012. aug. 3. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
A párod nővére a testvére. A te testvéred meg nem mehet? Ez nálam felér egy cirkusszal :P
2012. aug. 3. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
17 éves.
2012. aug. 3. 09:58
 6/27 anonim ***** válasza:
25%
Hány évesek vagytok és hány éves az öcséd? Egy felnőttnek nem olyan szórakoztató egy kisgyerek/kamasz társasága. Úgyhogy szerintem jogos, hogy több napra nem akarta összezárni magát vele.
2012. aug. 3. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
83%

Ha az öcséd kicsike, mondjuk 14-16 on aluli, akkor azért kicsit megértem.


Mi hétvégén most vittük el a párom hugát először magunkkal (5 éve vagyunk együtt). De így is folyamatosan kellett figyelni, hova megy, éhes-e szomjas-e, kivel van, jön-e vissza a megbesélt időben stb. Mondjuk nekem nem volt teher, de a páromnak eléggé az volt...

2012. aug. 3. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
Egy 17 éves azért már belefér szerintem...nagyjából :)
2012. aug. 3. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Mi huszonévesek vagyunk, a testvérem 17. Visszük a sógornőm lányát is, ő 15 éves. Eredetileg meg sem fordult volna a fejemben, hogy vigyük magunkkal az öcsémet, de ha már szóva jött egy haver (aki kb csak a párommal tudott volna beszélgetni) akkor jöhetett volna a tesóm is, aki mégiscsak többmindenkivel beszélgetni tudna, mert ismeri őket.
2012. aug. 3. 10:02
 10/27 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem mondani, hogy a sógornőék lánya eredetileg is benne volt a keretben. Úgy voltunk ötön.
2012. aug. 3. 10:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!