Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Házasnak jobb lenni, vagy...

Házasnak jobb lenni, vagy egyedülállónak (önálló emberként)?

Figyelt kérdés
2012. júl. 29. 20:04
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Igaz nem nagyon voltam önnáló,de egyedülálló voltam és ahhoz képest a házasság sokkal jobb.
2012. júl. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Én egyedül szeretek lenni, mert így semmi nem gátol meg abban, hogy azt tegyem, és akkor, amit akarok. Pl., ha jön egy külföldi munkalehetőség, akkor tudok menni, senkihez nem kell alkalmazkodni.


De más meg a házasságot szereti. Egyértelműen semmire sem lehet kimondani, hogy jobb vagy rosszabb, ezt embere válogatja!


27/N

2012. júl. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
egyéni értékrend kérdése. nekem pl eszembe nem jutna férjhez menni, de szeretek párkapcsolatban élni. jó dolog jogilag függetlennek lenni, viszont fantasztikus érzés, hogy érzelmileg van egy olyan ember, akire mindig számíthatok.
2012. júl. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Én éltem házasságban, és egyedül is. Annyit elmondhatok, hogy inkább egyedül, mint egy értelmetlen, szeretet nélküli házasságban. De a legjobb, ha megtalálod azt, akivel szeretitek egymást, és vele élsz házasságban. De ez elég triviális szerintem. Az ember alapvetően társas lény. De egy rossz kapcsolatban maradni nem éri meg, cska azért, hogy ne legyél egyedül!
2012. júl. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Hát én vissza sírom a szingliségem sokszor!

Most hogy tudom hogy család= rabszolgasors, így a szingliséget választanám ha újra megtehetném!

2012. júl. 29. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Egy jól működő házasságban nyilván jobb, csak sajnos én ilyet még nem nagyon láttam. Egyedül élek és most élvezem ezt az állapotot, de azért az szomorú, hogy egyes házas imerőseim mennyire irigyelnek..
2012. júl. 30. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!