Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Te mihez kezdenél a helyzetemben?

Te mihez kezdenél a helyzetemben?

Figyelt kérdés

29 éves férfi vagyok. Fiatal huszonévesként kezdtem el csajozni, akkor abszolút sikertelenül.

2 évembe telt, míg rájöttem, hogy változtatni kell magamon kívül és belül. Jobban megedzeni a testem, és belül: önbizalmat szerezni, megtalálni önmagam.


Mindezt szépen lassan teljesítettem. Egy lépcsőfokot sem hagytam ki.


Most itt állok közel 30 évesen, és ugyanannyi sikerem van a lányoknál, mint régebben. Pedig külsőleg, belsőleg változtam. Azóta sosem kerestem párkapcsolatot, mindig a jelent akartam átélni a legboldogabban, és ha megtetszett valaki, azzal szerettem volna ismerkedni.

Kalandok összejöttek, de komoly kapcsolat nem. És ez nagyon bánt engem.


Legszívesebben feladnék mindent, a munkámat, az eddigi életemet, mindent.

Most történt egy dolog, ami feltépte a sebeket. Amik miatt írok ide. De ez most lényegtelen.


Sokáig boldog voltam egyedül is, de amióta pár hete befészkelte magát a gondolat a fejembe, hogy tök jó, hogy megcsináltam az életemet, boldog vagyok és ismerkedek, de így is csak egy víg agglegény maradok.

Pár hete visszaestem abba a depresszióba, amibe 8 éve voltam.

És ha most összegeznem kéne: csinálhatok bármit, nem hinném hogy már lesz barátnőm.

Ezek szerint mégis bennem van a hiba. Csak tudnám, hogy mi.


A visszautasítások mindig olyanok voltak, hogy "bocsi, bennem van a hiba, jobbat érdemelsz", vagy megismerkedett egy másik pasival, vagy egyszerűen megszakított velem minden kapcsolatot.


Öngyilkos nem tudok lenni, mert van családom és nem akarom őket ilyen helyzetbe hozni. Pedig már kezdek vágyni rá.


És félek már nem kapom vissza azt a gondtalan jókedvet, amiben évekig éltem. Azóta a munkához sincs sok kedvem, mert nincs mi inspiráljon.


Úgy érzem nincs értelme az életemnek. Kiskorom óta családra vágytam, nem arra, hogy agglegény legyek.


2012. júl. 28. 18:33
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
Na, hát örülj továbbra is, hajrá! Ne azért, hogy legyen valakid, hanem magadért!!
2012. júl. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:

Gondolj arra, hogy milyen szerencsés vagy!

Van munkád,van hol laknod,van állandó jövedelmed és még a külsőddel is meg vagy elégedve,vagy legalábbis a leírásból rendben vagy magaddal.Tudod a jó és a rossz tulajdonságaid, hisz ismered magad.


Nem mindegy, hogy egyedül vagy, vagy pedig magányos vagy.A kettő nem ugyanaz :)

Ha magányos vagy,akkor állj neki szocializálódni,engedd el magad,lazulj és majd csak összejön valami!

2012. júl. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
Hát,elég durva a helyzeted,de sokan vannak még így,mint te,nem mindenkinek sikerül egyből párt találni.Jellemző,hogy vagy azok találnak nagyon fiatalon jó párkapcsolatot,akik igénytelenek és tök mindegy,kivel jönnek össze,vagy nagy szerencséjük van.A többi párkapcsolat egy kalap sz@rt sem ér,mert 2 éven belül szakítanak,vagy tönkreteszik egymás életét.Tudom,ez nem vigasztal,de ha ebbe belegondolsz,akkor nem vesztettél semmit.Nekem sem volt már egy ideje senkim,de egy nagyon durva megcsalás után azt mondtam,hogy inkább vagyok egyedül,mint hozzám nem illő emberekkel.Amúgy meg lehet,hogy nem is benned van a hiba,csak egyszerűen nem jött össze és kész.Járj sokat társaságba,meg emberek közé,csak akkor van esélyed,hogy legyen valakid.Ha elvágod magad a külvilágtól és csak a melóhely,meg az otthon között mozogsz,akkor ne számíts sokra.Én is hasonló cipőben jártam,nagyon szerettem volna valakit,de nem sikerült,nekem az sokat segített,hogy kimozdultam egyedül.Félénk vagyok,de a sok egyedüllét után már majd megőrültem azért,hogy emberek között legyek,úgyhogy már a félénkségem sem tartott vissza.Szóval mozdulj ki,sok sikert:)
2012. júl. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
Sokan nem olvasták el a magyarázatot :(
2012. júl. 28. 20:15
 15/26 anonim ***** válasza:
:) Látod? Túl jó pasi vagy :)
2012. júl. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:

Igen, túl jó pasi vagyok, a nők meg köztudottan a csúnyákra buknak... :)


mindegy. szerintem nincs értelme folytatni a társalgást. :(

2012. júl. 28. 20:43
 17/26 anonim ***** válasza:
Neeeemmm, a nők az okos, intelligens, humoros és magabiztos pasikra buknak :)
2012. júl. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
Nekem túl magasak az igényeim. Akarod, hogy csúnyának lássalak? Attól jobban éreznéd magad? :D
2012. júl. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:
#17: tök mindegy. a lényeg az hogy nem rám buknak és kész ;)
2012. júl. 28. 23:00
 20/26 anonim ***** válasza:

Még tehetik.. :) Nem tudom mi lehet a probléma, az írásod alapján valóban "jó fogás" lehetsz.. Annyit tudok mondani csak, hogy kitartás, ne süllyedj el a depresszióban, úgyis össze fog ez jönni. :) Drukkolok!

24/N

2012. júl. 29. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!