Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Te mihez kezdenél a helyzetemben?

Te mihez kezdenél a helyzetemben?

Figyelt kérdés

29 éves férfi vagyok. Fiatal huszonévesként kezdtem el csajozni, akkor abszolút sikertelenül.

2 évembe telt, míg rájöttem, hogy változtatni kell magamon kívül és belül. Jobban megedzeni a testem, és belül: önbizalmat szerezni, megtalálni önmagam.


Mindezt szépen lassan teljesítettem. Egy lépcsőfokot sem hagytam ki.


Most itt állok közel 30 évesen, és ugyanannyi sikerem van a lányoknál, mint régebben. Pedig külsőleg, belsőleg változtam. Azóta sosem kerestem párkapcsolatot, mindig a jelent akartam átélni a legboldogabban, és ha megtetszett valaki, azzal szerettem volna ismerkedni.

Kalandok összejöttek, de komoly kapcsolat nem. És ez nagyon bánt engem.


Legszívesebben feladnék mindent, a munkámat, az eddigi életemet, mindent.

Most történt egy dolog, ami feltépte a sebeket. Amik miatt írok ide. De ez most lényegtelen.


Sokáig boldog voltam egyedül is, de amióta pár hete befészkelte magát a gondolat a fejembe, hogy tök jó, hogy megcsináltam az életemet, boldog vagyok és ismerkedek, de így is csak egy víg agglegény maradok.

Pár hete visszaestem abba a depresszióba, amibe 8 éve voltam.

És ha most összegeznem kéne: csinálhatok bármit, nem hinném hogy már lesz barátnőm.

Ezek szerint mégis bennem van a hiba. Csak tudnám, hogy mi.


A visszautasítások mindig olyanok voltak, hogy "bocsi, bennem van a hiba, jobbat érdemelsz", vagy megismerkedett egy másik pasival, vagy egyszerűen megszakított velem minden kapcsolatot.


Öngyilkos nem tudok lenni, mert van családom és nem akarom őket ilyen helyzetbe hozni. Pedig már kezdek vágyni rá.


És félek már nem kapom vissza azt a gondtalan jókedvet, amiben évekig éltem. Azóta a munkához sincs sok kedvem, mert nincs mi inspiráljon.


Úgy érzem nincs értelme az életemnek. Kiskorom óta családra vágytam, nem arra, hogy agglegény legyek.


2012. júl. 28. 18:33
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem csak "magasra" tetted a mércéd, és nagy igényed van a kiválasztott külsejére. De elárulom, a boldogság nem a szépségben rejlik. Úgyhogy szerintem is egyértelmű, hogy benned van a hiba.
2012. júl. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
89%
Semmiféleképpen se add fel! Próbálkozz tovább! Egyszer úgyis rátalálsz a nagy Ő-re. Ha nem próbálkozol, akkor tényleg nem lesz esélyed. Próba szerencse!
2012. júl. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
81%

Nagyon megsajnáltalak, remélem, tudok segíteni! :)


1,Ha külsőleg, belsőleg megváltoztál, valószínűleg a hozzáállásoddal lehet probléma.Szerintem te nem igazán hiszel benne, hogy összejöhet egy barátnő, nem hiszel magadban, eleve negatívan állsz a dolgokhoz.

Szükséged lenne egy nagy adag önbizalomra, hidd el, hogy szerethető ember vagy és megérdemled a szeretetet!Tudod, a gondolatainknak teremtő ereje van!Amit kisugárzol magadból, azt is kapod vissza! :)


2,Fogalmazd meg magadnak pontosan, hogy milyen nőre vágysz, hogy mely értékeket tartod fontosnak.Így eleve könnyebb lesz ismerkedni, nem kell felesleges köröket futnod!


3,Ismerkedj bátran és gyakran!Ne félj a visszautasítástól, úgy sincs veszteni valód!Menj oda egy lányhoz, aki szimpatikus, kedvesen, mosolyogva, persze ne lerohanó stílusban.Bárhol!Buszon, parkban, boltban stb...


És hidd el, így is van értelme az életednek!


Nekem ez nagyon sokat segített, nézd meg te is, ha gondolod!Teljesen igaz!


http://www.youtube.com/watch?v=N1S2bGh9hGc

2012. júl. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
55%

:) Nagyon sok olyan lány van, aki szintén ilyen gondokkal küzd, az ilyenek általában az alacsonyabb önbecsülésű lányok. (alacsonyabb önbecsülése általában annak van, aki nem főiskolára,egyetemre jár, nincs nagy melle, alacsonyabb stb.) ezt most saját példából írom. Milyen lányoknál próbálkoztál eddig?

Az is lehet, hogy túl jól nézel ki és ezért "menekül" mindenki. Hiszen van ilyen is. (jól néz ki úristen nálam 100x jobb csajt is megkaphat, rá se nézek többet nm fájdítom a szívemet stb.)

Vagy esetleg túl görcsösen akarod. Lazának kell lenni. Menni ismerkedni, összejövetelekre járni :)

Azért találgatok mert kicsit kevés az infó.

Az fontos, hogy ne akard görcsösen...

Az pedig a legfontosabb, hogy a halálra nehogy gondolj emiatt.

:)

2012. júl. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:

#1: csak annyi az elvárásom hogy igényes legyen magára külsőleg és belsőleg. nem modelleket keresek.


#2: ha "fénykoromban" nem ment, nem hinném hogy most menne. és már nincs motivációm sem. ott volt az a pár év eredménytelenül.

2012. júl. 28. 18:53
 6/26 anonim ***** válasza:
59%

Az agyamra megy amikor nálam fiatalabbak közlik, hogy nekem más úgyis mindegy. Főleg ha pasik, mert a pasik idővel kelendőbbek (főleg ha jól néznek ki), a nők meg kevésbé.

Én 30 évesen jöttem rá, hogy változtatnom kell, és olyan lassan haladok, hogy úgy érzem soha nem érek célt, soha nem leszek olyan nő akire egy férfi azt mondaná, hogy leélné velem az életét. És még válogatós is vagyok...


Elvesztetted a pozitív oldalad? Szerezd vissza. Ennyi. Ment 8 éve, akkor most is megy. Már nem onnan kell indulnod, csak el kell határoznod, hogy igenis jól érzed magad! A hiba biztos benned van, hisz mindig magunkon kell jobbítani, nem a másikon. Mindig van valamilyen hiba, mindig lehetünk jobbak. Én őszintén szólva hiszek abban, hogy addig kapod meg ugyanazt az élethelyzetet, amíg meg nem látod mi a probléma és meg nem oldod. Azt csak te tudhatod, hogy mi az ami mindig ugyanaz, és min kellene még változtatnod. Nézz magadba, nézd meg a korábbi kapcsolataid. Mi ugyanaz? Mi hiányzott a lányokból? Az belőled hiányzik. Mit mondtak, mit tettek? Az mind tükör neked.

2012. júl. 28. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim válasza:

A családjával kéne beszélnie erről. Ők támogatnák és próbálnák felvidítani. Próbáljon nem erre gondolni: utazzon el nyaralni.

Egy pszichiáter segítsége is hasznos lenne.

2012. júl. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Nagyon jószándékú emberek vagytok!


#3: voltam magabiztos, és önbizalomteljes. de nem vittem semmire. Erről írtam a bemutatkozásban.


Nagyjából csak annyi elvárásom van a leendő párom felé: ne legyen kövér (5-10 kiló felesleg még teljesen rendben van). legyen közös témánk, és jól érezzük magunkat együtt.

és adjon magára és az öltözködésére. (ne divatos modell legyen, de ne olyan ruhákba járjon, mint a nagyanyáink...)

És tetsszen az arca, de ez nem nehéz, mert rengeteg ilyen lányt szoktam látni.


#4: igen volt egy lány, aki később őszintén bevallotta, hogy megijedt attól, hogy intelligens vagyok, meg tudom nevettetni és még jól is nézek ki. Az a kapcsolat csak a távolság miatt nem jött össze.


Különben meg nem az a típus vagyok, aki lecserélné a párját, akárcsak egy kaland vagy flört erejéig is.

2012. júl. 28. 19:01
 9/26 anonim ***** válasza:
"tök jó, hogy megcsináltam az életemet," Ez a te fogalmaid szerint mit jelent?
2012. júl. 28. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:

#9: lett egy jó állásom. (najó, milliomos nem leszek belőle)

találtam egy hobbit, ami teszik.

Örömömet lelem a sportokban és ez látszódik is rajtam.


boldog voltam, és a legapróbb dolgoknak is örültem.

2012. júl. 28. 19:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!