Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy próbáljam meg rávenni...

Hogy próbáljam meg rávenni anyámékat?

Figyelt kérdés
Nemrég vettem egy új játékkonzolt, és mivel drágák hozzá a játékok, nem csak úgy le szeretném őket kapkodni a polcról az üzletbe, ami éppen a kezembe kerül. Már meg is van hogy melyik játékokat szeretném megvenni, csak az a baj hogy a környékünkön csak 1 bevásárlóközpont van, ahol egyiket sem árulják (1-et igen, de 5000 forinttal drágábban). Néztem interneten boltokat, ahol olcsóbban, árulják azokat amiket én szeretnék. Itthon meg is engedték hogy megvegyem, de aztán azt mondták, hogy nem szeretnék házhoz szállítással, majd ha amúgy is arra megyünk akkor beugrunk és megvesszük. Ez volt fél éve, és akárhányszor kérdezem: Mostanában nem nagyon fogunk arra járni. Amúgy nem tudom mért félnek a házhoz szállítástól (fix. +1000ft). Félnek hogy ránk szállnak? Kirabolnak? Vagy mi lehet a baj? Hogy tudnám őket meggyőzni, hogy nem lenne baj belőle. Vagy hagyjam az egészet? (Konzol játék nélkül nem buli.)

2012. júl. 28. 14:47
 1/9 anonim ***** válasza:
27%

mekkora problémáid vannak..

mit kaptál? xboxot vagy ps3-t? másnak ennivaóra sincs pénze..melyik játék kéne? menj el dolgozni aztán utazz el busszal.

2012. júl. 28. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%
Akit evett meg már futár vagy póstás szóljon! Minket még egyik sem bántott. Nem kértek vizet, meg, hogy hadd telefonáljanak. Egyiknek sem kellett pisilni stb. Ha attól félnek, hogy bekéredzkednek ilyen nincs. Céges autóval járnak, nagy betűkkel rajta vagy a futárcég neve (magyarul céges autó és nem privát kocsi) vagy magyar posta felirat. Mi már vagy 100x(nem túlzok), de lehet, hogy még ennél is többször rendeltünk neten, semmi probléma nem volt evvel. Nyugodtan mondd meg Anyukádnak!
2012. júl. 28. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
88%

"mekkora problémáid vannak..

mit kaptál? xboxot vagy ps3-t? másnak ennivaóra sincs pénze..melyik játék kéne? menj el dolgozni aztán utazz el busszal."

Neked van interneted,miközben másnak ennivalóra sincs pénze?felháborító!

2012. júl. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
A 2. és a 3. válaszát köszönöm. Az 1. pedig gondoltam, hogy valaki ilyet is fog írni, és valamennyire igaza is van, de attól ő is ott ül és gépezik, meg internete is van. A többieknek köszönöm.
2012. júl. 28. 15:09
 5/9 anonim ***** válasza:
62%

busszal nem megoldható? nem tudsz eljutni más városba?

esetleg beszéld meg mamáddal vagy egy haveroddal, hogy hozzájuk kérhesd. de én sem értem ezt az elzárkózást az átvételtől...

2012. júl. 28. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nézd meg, hogy nincs-e a közeletekben Pick Pack Pont. Akkor nem kéne otthonra küldeni, de közel is lenne.
2012. júl. 28. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%
Kérd meg egy barátodat, hogy megrendelhesd az ő címére. Odaadod neki a pénzt és átveszi.
2012. júl. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi, ez nem rossz ötlet.
2012. júl. 28. 20:48
 9/9 anonim válasza:
futár hoozza és elmegy vagy kérd utánvétellel és akkor a postás hozza vagy ha épp nem vagy otthon a postára mehetsz érte.
2012. júl. 29. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!