Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Próbáljam meghívni, vagy...

Próbáljam meghívni, vagy inkább beletörődjek?!

Figyelt kérdés
az a helyzet,hogy 14L vok és van egy 15F unokatesóm.külföldön élnek,de most itt vannak m.o-n.már ezen a nyáron találkoztunk,és miután hazajöttünk elkezdett iszonyúan hiányozni.szinte ölt a tudat,hogy már csak jövő nyáron találkozhatunk.de ha megkérdeznem itthon akkor lehet eljöhetnének hozzánk.az ország másik felén van nyaralójuk,és most ott laknak,a nyár végéig.csak attól félek,hogyha most eljönnek meg közelebb engedem magamhoz,és utána még jobban fog hiányozni.
2011. júl. 21. 20:24
 1/5 A kérdező kommentje:
bocs a helyesírásért :)
2011. júl. 21. 20:38
 2/5 anonim válasza:
Szerintem tartsátok a kapcsolatot interneten, de ha arra gondolsz hogy szerelmes lettél, tegyél le róla mert ebből nem születhet semmi jó dolog!
2011. júl. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

nem vagyok belé szerelmes,csak nagyon fontos nekem,rendes testvéremként szeretem,és hiányzik.

köszi a választ :)

2011. júl. 21. 22:34
 4/5 anonim válasza:
Akkor bocsi, tartsátok a kapcsolatot, csak azt tudom javasolni :)
2011. júl. 23. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
igazán semmi baj,és köszi :)
2011. júl. 27. 17:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!