Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek jó meglepi lesz a...

Szerintetek jó meglepi lesz a lányomnak?

Figyelt kérdés

Ma van a szülinapja, én csináltam neki egy pénisz alakú tortát, nemsokára ideérnek a barátai ( 1-re van megbeszélve) , most sül a pizza, van üdítő , egy kis nasi, egy kis ital.. :-)

Az ajándéka egy műkörmös asztal amit nemrég cipeltem be a szobájába a másik helyett.

Kb. negyed 2 fele érnek haza, mert az apjával elmentek mekdriveolni .

Szerintetek örülni fog??


2012. júl. 28. 01:47
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves a lányod? Én nagyon jó kapcsolatban vagyok az anyukámmal, egyikünk sem prűd, de én megmondom őszintén, megalázónak tartanám, ha anyukám ilyen tortával állna elő, pedig én is értem a poént...
2012. júl. 28. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
hát én nem örülnék ilyen tortának ha anyám ilyet csinálna..tiszta gáz...de ha barátaimtól kapnék poénból az más..de anyámtól :/
2012. júl. 28. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

17 éves lett

Mi is különlegesen jó kapcsolatban állunk, ha tudnám hogy megsértődne, én sem csinálnék neki ilyen tortát.

2012. júl. 28. 19:27
 14/16 anonim ***** válasza:
egy 17éves lányának?? te nem vagy észlény :D biztosan Romák vagytok
2012. aug. 4. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

előző vagyok..és mit szólt a lányod ehhez?

én anyámmal is jóban-rosszban vagyunk..de sose jutna eszébe se nekem ,,,h ilyen tortákkal állítsak..nemhogy 17éves gyerekemnek ( ha lesz)ilyen szexuális jellegűt. :SS

2012. aug. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Nem vagyunk romák ! :-)

Örült neki, poénnak vette mint aminek én is szántam.

2012. aug. 5. 03:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!