Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért pont ez a fiú kell a...

Miért pont ez a fiú kell a lányomnak?

Figyelt kérdés
31 éves a fiú, a lányom pedig 19. Nem akarom eltiltani a fiútól, mert nem lenne értelme, de mondtam neki, hogy biztos, hogy ez a fiú kell neki, mert annyi más fiatalabb srác van tőle, de neki csak ez a fiú kell... Tudni kell azonban, hogy a srácnak eddig szinte csak pár hónapos kapcsolatai voltak, komolytalan a srác. Kedvesnek kedves, meg szépnek is találom, de nem értem, hogy miért pont ő kell a lányomnak?
2012. júl. 25. 21:01
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
92%
Neked miért kellett a lányod apja?Mert szerelmes voltál.Nos a lányod is az...
2012. júl. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Igen, de én amikor olyan idős voltam, mint a lányom meg sem fordult a fejemben, hogy 25+ 30+os korosztályból keresek magamnak barátot.
2012. júl. 25. 21:09
 3/18 anonim ***** válasza:
60%

Ne stresszeld magad valószínűleg nem maradnak együtt életük végéig, egyszer vége lesz és a lányodnak legalább lesznek tapasztalatai.

Mellesleg mondd meg neki, hogy nem baj ha szerelmes de ne legyen ostoba, gondolja át, mit várhat egy ilyen pasitól, akinek 31 éves korára egy normális kapcsolata nem volt, gondolja, hogy most fogja elkezdeni?

Elgondolkodtatnám a leányzót, hogy egy 31 éves pasasnak miért kell egy 19 éves lány.

Ha a pasi érett akkor nincs egy szinten egy tinivel és érett nőre vágyik, ha meg megelégszik vele akkor elég gyermekded lélek lehet, na és persze az is benne van a pakliban, hogy élvezi, hogy van egy fiatal csaja, akivel villoghat na meg "arra" kellhet. Úgyhogy világosítsd fel a lányod, hogy ne adja magát könnyen. Akkor majd kibújik a szög a zsákból. A pasi fejével is elbeszélgetnék. Az ő anyja mit szól a dologhoz?

2012. júl. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
77%
Na igen, mérgezzétek csak a kiscsajt, szóljatok bele mindkettő életébe. Legyetek előítéletesek a sráccal is, nehogy véletlenül legyen neki kapcsolata. Jól csináljátok, hajrá. Gratulálok.
2012. júl. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 tetro ***** válasza:
59%
20éves a barátnőm, én 27 vagyok. az utóbbi években előtte csak pár hónapos kapcsolataim voltak. ettől komolytalan vagyok? vele teljes harmóniában élünk. egyáltalán nem érdekel, hogy hány éves, őt se hogy én mennyi. egymásba szerettünk és ez ennyi.
2012. júl. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

A nővérem 19 volt, amikor megismerkedett sógorommal, aki akkor volt 32. Megesküdtek, 2 gyönyörű gyerek, szépen élnek. Egyszerűen a sógorom szerint addig nem találkozott olyan lánnyal, aki akkora hatással lett volna rá, akibe egyszerűen, észrevétlen, napok alatt beleszeretett volna.

Megismerte a nővéremet, és tudta, hogy ő kell neki feleségnek, ő kell, hogy a gyermei anyja legyen.

2012. júl. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
20%
Pénz, kocsi, buli belépők, koktélok, stb.
2012. júl. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha másik lenne, akkor miért pont ő?
2012. júl. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
23%

Mostanában az lett a divat,hogy szinte még tinilányok középkorú pasikat fognak ki.Kíváncsi vagyok,milyen lesz a jövő zenéje:nagypapakomplexus?Bocs,de úgy kiakaszt ez engem.

3-asnak adok igazat,tök jól megfogalmazta.

2012. júl. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
47%

19 éves vagyok, 26 éves a barátom. 1,5 éve vagyunk együtt és 1éve már együtt és élünk.

magamból kiindulva: én azért választottam nálam sokkal idősebb fiút, mert így hozta a sors (aminek nagyon is örülök) és mert sokkal tapasztaltabb az élet minden területén. a velem egyidős srácokkal nem éreztem jól magamat, túl komolynak tűntem mellettük, úgy éreztem, hogy nem értenek meg.

lehet, hogy a lányod is így gondolkodik, de az is lehet, hogy szerelmes csak, vagy esetleg mindkettő. támogasd őt, légy támasz a számára és ne kérdőjelezd meg ennyire az ő döntését: az ő élete, had éljen, had tapasztaljon meg dolgokat.

most az mennyivel lenne jobb, hogy valami kis nyálas szájú ficsúr ugrálná körbe? szerintem semennyivel. ha pofára esik abból is tanul.

2012. júl. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!