Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért pont ez a fiú kell a...

Miért pont ez a fiú kell a lányomnak?

Figyelt kérdés
31 éves a fiú, a lányom pedig 19. Nem akarom eltiltani a fiútól, mert nem lenne értelme, de mondtam neki, hogy biztos, hogy ez a fiú kell neki, mert annyi más fiatalabb srác van tőle, de neki csak ez a fiú kell... Tudni kell azonban, hogy a srácnak eddig szinte csak pár hónapos kapcsolatai voltak, komolytalan a srác. Kedvesnek kedves, meg szépnek is találom, de nem értem, hogy miért pont ő kell a lányomnak?
2012. júl. 25. 21:01
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
29%
Az ilyen faszikat soha nem értettem meg.Azért választ ebből a korosztályból,mert egy 19éves csaj még naív,befolyásolható,Istenként tekint rá,próbálná meg ezt csinálni egy hasonló korú nővel...:D Ott már bebukna.
2012. júl. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
41%
Soha nem árt egy kis vérfrissítés.
2012. júl. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

A szerelem vak, sajnos-nem sajnos.

31 évesen fiú meg srác? :D Már bocsi, nem gúnyolódás, párom is hasonló korú, de fura lenne ezekkel a szavakkal illetni. :)

2012. júl. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 tetro ***** válasza:
83%
Ugyan már... Volt már idősebb barátnőm is, meg hét évvel fiatalabb van most. Szerintem ilyen csak azok kattognak, akik fekete-fehérnek látnak mindent. Van aki 30 éves korára sem érett, és van aki 20 évesen érettebb a korosztályánál. Nem tudom azt észrevettétek-e, hogy manapság kitolódott a fiatal kor. Tovább tanulnak az emberek, később alapítanak családot... Akkor meg mégis mit számít néhány év különbség? Vagy azon múlik a szeretet, hogy egyszerre voltunk-e csecsemők?
2012. júl. 25. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
82%
Mi van? Irigyled, hogy ő jobbat fogott ki?
2012. júl. 25. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Hogy a kérdésedre válaszoljak.. azért mert szerelmes. Ez ilyen egyszerű.

Ha érettebb a lányod a korosztályánál akkor még jó hogy idősebb férfiak után néz. De az nem stimmel hogy ez a "fiú" a leírásod szerint komolytalan. Jogos a kérdésed miszerint nem érted miért ő kell neki...

De megjegyezném hogy az én párom 18 évvel idősebb nálam. Meg is volt a "jó" híre miszerint csak kihasználna, és csak csalódnék. Na igen, benne volt a pakliban de ahogy az egyik válaszadó leírta a sógora esetét, miszerint nem talált eddig olyan lányt akivel megállapodhatott volna. Vele is ez volt a helyzet. 2 éve együtt vagyunk, most fog születni a kisbabánk. Gyökerestől megváltozott.


Csak azt tudom javasolni neked hogy ne legyenek előítéleteid ezzel a fiúval kapcsolatban, lehet hogy ő az aki kell a lányodnak. Ha meg nem, és a lányod is csak egy a sorban, azt se sajnáld. Ilyennek is kell történnie az életben, legalább tanulni fog belőle.

2012. júl. 26. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Én 17 évesen jöttem össze egy 31 évessel. Két hónapig voltunk együtt, utána sokáig nehéz volt lerázni, hívogatott, sms-eket küldözgetett. Utáltam amiért nem hagyott békén. Nagy hibának tartom, hogy egyáltalán szóba álltam vele. Mégse mondom, hogy megbántam, mert tapasztalatot szereztem, kevésbé vagyok már naiv, megtanultam, hogy nem minden a kedves mosoly és a kifizetett koncertjegy.

Ne aggódj, a lányodnak még össze is jöhet ez a kapcsolat. Ha pedig mégsem, akkor tapasztalatot szerez.

19/L

2012. júl. 26. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

24 éves lány vagyok, a párom 32...


Anyának se tetszik, hogy együtt vagyunk, korkülönbség miatt, meg mert mindig talál benne valami kivetnivalót, pedig soha semmi baj nem volt vele, mindenben segít nekem is, amikor itt van, és náluk is, amikor főzök. 7 hónaposak leszünk 29.-dikén:-)


Ne szólj bele a dolgaiba, mert meg fog utálni miatta. Tapasztalat, én is rosszban vagyok anyával, amiért naponta ócsárolja a páromat. Az ő útja, az ő Élete, nem neked kell végigjárnod helyette, majd a Sors tanítja. Ne féltsd, 19 éves, ha elesik, feláll:-) Ennyi

2012. júl. 26. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!