Ti mit éreznétek?

Figyelt kérdés
A férjem egy sikeres ember az üzletben.Meg van mindenünk.Ház,autók.Nagyon nehezen érte el ezt ami van.Én is bele kezdtem valamibe az ő anyagi segítségével de nem ment a dolog.A lányunkat felneveltem még itthon lakik de már kedvet kaptam valamit csinálni és hogy legyen saját bevételem.Elmondtam a férjemnek és ő annyit mondott hogy bele vághatok de nincs ideje az én dolgommal is foglalkoznia.Amikor elmondtam neki hogy nem megy akkor nem mondott semmit,csak annyit hogy neked nem is kell semmit csinálnod azon kívül hogy a lányt és a háztartást rendezed.Tudom ez rengeteg nőnek ideális lenne.Ez olyan érzés volt mintha ez is lett volna a célja ezzel hogy nem segített hogy tapasztaljam meg milyen nehéz ez.Nekem az esik rosszul hogy ő adta a pénzt és amikor ő kezdte neki nem volt ilyen lehetősége és mégis idáig jutott.És amikor ezt említettem neki azt mondta hogy nélkülem nem jutott volna eddig mert az itthoni dolgok miatt nem kellett aggódnia csak tenni a dolgát.
2012. júl. 27. 14:16
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Hogy mit éreznék? Azt, hogy a világon nekem van a legjobb férjem. Nem dolgozok, és még csak a fejemhez sem vágja? (manapság szokás) Becsüld meg nagyon.
2012. júl. 27. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Ez a gond, amikor az ember életkorban felnő, lelkiekben pedig nem. Képes vagy te is lerakni valamit az asztalra, csak épp kőkeményen tenni kell érte! Amit most írsz az hiszti, akárhány éves is vagy. SAjnálom. Ha igazán akarnád, tudnád csinálni. Főleg, hogy anyagi alapod is van rá. CSak talán meg kellene találni azt, amiben jó vagy, amihez értesz, és keményen dolgozni érte. Ez nem olyan, mint háztartást vezetni, az otthoni biztonságos pálya előnye nincs meg a nagyvilágban, sajnos. Az is kemény munka volt, tehát tudod, mit jelent, csak épp most más területen kellene bizonyítanod. A párod maximálisan támogatónak érzem, de nem várhatod el tőle, hogy téged is egyengessen. Ha munkát akarsz, szedd össze magad és dolgozz meg érte!
2012. júl. 27. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

igen ,de jó ezt olvasni hogy nem vágja a fejedhez hogy nem sikerült .És megbecsüli az otthoni munkád. Nekem Te is szimpatikus vagy, olyan kedves nőnek gondollak . A többi válaszolóval meg egyetértek h akarni kell h menjen, csak tény h önbizalmat meríteni a semmiből nem könnyű(én is evvel küzdök)


Kitartást!:)

üdv.

2012. júl. 27. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Egy vállalkozás mindig kockázatos,nincs olyan ötlet,ami tutira bejön és meggazdagszol belőle,de még oylan se,ami tutira pénzt is hoz a konyhára nem csak nyeli a tőkét.

Ezért hüyleség az,hogy ha van alaptőke akkor sínen van az ember. Ez egy álomvilág,az alaptőkét megszerezni még a legkisebb probléma.. Ha egyszer elkezd profitot termelni,akkor sem lehet megülni a pénzen.

neked nem jött be,ennek sokféle oka van,vagy eleve az ötlet szar volt,vagy nem volt elég kapcsolatod,nem voltál jókro jó helyen,nem volt elég kiterjedt a tudásod vagy nem voltál elég kitartó,sorolhatnám estig . Az is lehet,hogy egyszerűen te nem ilyen beállítottságú ember vagy .

A pénz csak egy töredéke a dolognak és nem garancia semmire.

2012. júl. 27. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Mi a kérdés?
2012. júl. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!