Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezek a nők szeretik egyáltalán...

Ezek a nők szeretik egyáltalán a gyerekeiket?

Figyelt kérdés
Egyre több olyan kérdést olvasok itt,ahol gyerekek panaszkodnak az alkoholista apjuk miatt és ez eléggé szíven üt,mert én is így nőttem föl.Azokra a nőkre gondolok,akik olyan férjet választottak,aki bántja őket és a gyereket is,de nem akarnak megszabadulni a férjüktől,pedig lenne rá lehetőségük.Tudom,hogy vannak olyanok is,akiknek nincs más választásuk anyagi okok miatt,de most nem rájuk irányult a kérdés.

2012. júl. 25. 13:13
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
18 vagyok, a 2 utsónak szól ez most. Eléggé mellé lőttetek, mert mèg 30 sem vagyok, és ennyi idő elteltével mondhatom, hogy igazán jó ember mellett vagyok, és remélem, hogy nem kell attól tartanom, hogy ez másképp legyen, mert a gyerekeimnek sem kívánhattam volna jobb apát. Viszont sem most, sem 10 éve nem tudtam mindent mindenkinél jobban, mint a kortársaim jelentős része. Vègig nèztem jó pár pofára esést is, olyanokét főleg, akik zsenge koruk ellenére voltak nagyon bölcsek. Kívánom, hogy legyen igaza a kislánynak, és legyen ő az akinek szintén sikerül. Arról pedig lehetne beszèlgetni, hogy honnan is süt igazán a rosszindulat. Nem azt mondom, hogy kedves voltam, de azt se gondoltam, hogy vki ennyire ugrani fog rá. Face to face sem szoktam cenzúrázni magam, mégis vannak barátaim :) persze nem azok, akik nekem esnek, meg teóriákat gyártanak, inkább akik meg tudnak győzni észérvekkel.
2012. júl. 26. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!