Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti hogy jöttetek össze a...

Ti hogy jöttetek össze a férjetekkel/feleségetekkel/párotokkal?

Figyelt kérdés
2012. júl. 24. 19:35
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
100%

Azta! Nem is gondoltam volna hogy ennyire népszerű a netes társkereső...


A munkahelyemen ismertem meg a páromat, én pultos voltam, ő meg törzsvendég. :) Ennek augusztusban lesz két éve, és az évfordulónkra érkezik a baba is. :)

2012. júl. 25. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
100%

Neten mi is. :)

Írt valamikor szerpetmber körül, de nem méltattam valamiért válaszra. Aztán újra írt egy másik társkeresőn, ahol már direkt engem keresett. Rá 2 hétre méltóztattam válaszolni, és 1 hét levelezés, telefon és SMS után randiztunk. Első látásra tudtam, hogy Ő az. :)

1 éve és 7 hónapja vagyunk együtt, több, mint egy éve együtt élünk, jövőre lesz az esküvőnk. :)

A többi kapcsolatom is neten találtam, nekem csak ott megy.


23N

2012. júl. 25. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
54%

mi egy munkahelyen dolgoztunk :) nekem az unokatestvére tetszett, amig én meg neki :D Ennek már 5 éve, azóta házasok vagyunk :)

25/n 33/F

2012. júl. 25. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
100%
Kissé tündérmesésen :) ismerem rég, fent is volt msn-en de nem beszéltünk soha ott élőbe is csak köszöntünk, vele álmodtam (nem emlékszem már rá hogy mit :() ráírtam hogy elmeséljem onnantól mindennap beszéltünk órákat..találkoztunk és azóta mindennap együtt :))
2012. aug. 2. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
31%

Netes társkereső nálunk is. Több, mint 7 éve. Én akkor annak voltam a híve, h ha kicsit is szimpi vki, azonnal randi, mert a net csak egy eszköz. Szóval a párom talált meg egy ilyen tarskeresőn, írt, de én abban az időben egyáltalán nem mentem fel arra az oldalra, egyszer csak jött egy sms tőle a társkereső rendszeren keresztül. Lehetett küldeni egy emeltdíjas számra, amit nekem a rendszer továbbított (a számom nem volt nyilvános). Hű, mondom kinek vagyok ilyen fontos? :))) Aznap este msn, másnap randi. Aznap éjjel még nem, de a következő éjjeltől együtt aludtunk mindig.

Esküvő meg baba az anyagiak miatt nincs, mikor lehetett volna "korainak" tartottuk a kapcsolatunkhoz, pedig akkor mind a 2-en jól kerestünk, mindenünk megvolt, a babának is meg lett volna. Azóta a párom vállalkozása minden tartalékot felemésztett, csődbe ment (ép.ip.), a párom egészsége megromlott, fizikai munkát nem tud végezni, engem kirúgtak a munkahelyemről, svájci frankos házunkat eladtuk, most újból albérlet a 0-ról, de még együtt.

Ezzel csak azt szeretném sugallni, h ne gondolkodjatok sokat, ha tudjátok, sejtitek, h ő az!!!

2012. aug. 2. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
100%

25-ös, ha most lenne gyerek is, nem lenne jobb nektek anyagilag, sőt... Kívánom azért, hogy mihamarabb talpra álljatok. :)


Mi munkahelyen ismertük meg egymást, kollégák voltunk. Viccelődtünk is már, hogy nem lesz nehéz fejben tartani a megismerkedésünk napját, rajta van a munkaszerződésemen. :)

Akkor én együtt éltem az ex barátommal, így nagyon jóba lettünk, de csak barátilag. Nyíltan megmondta ugyan, hogy mint nő is nagyon tetszem neki, de sose nyomult, így nem csináltam belőle problémát. Hülye kolléganőm bezzeg nyomta a dumát, hogy biztos lefeküdtünk már egymással, meg titokban járunk, hiszen olyan jóban vagyunk.

Aztán mikor kb. két év múlva kiléptem, a kapcsolatot mi akkor is tartottuk, de nem találkoztunk. Exemmel később szakítottam, így nem sokkal utána találkozót beszéltünk meg. A második randinál már nála aludtam. Ez tavaly nyáron volt, azóta együtt vagyunk, most voltunk egy évesek.

2012. aug. 2. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
Mi is neten egy társkeresőn 3 és fél éve, 1 hónapja vagyunk házasok. Én végső elkeseredésemben regisztráltam fel, mert 29 évesen nem voltam már discoba járós és az éjszakai élet sem az én műfajom. Inkább kirándulni szeretek, természetet járni, úgy meg elég nehéz ismerkedni. Akkor már 4 éve voltam egyedül. Nem elsőre sikerült, de elég hamar megtaláltam az igazit. Küldött egy virtuális virágot, amit csak 2 hét múlva vettem észre, de gondoltam írok neki, megköszönöm, dehát azóta már biztos rég talált valaki mást. Csodák csodája, válaszolt és levelezni kezdtünk,majd msn és hamarosan taliztunk. Moziba hívott, előtte étterembe. Elsőre másnak mutatta magát, mint amilyen, mivel azt gondolta, hogy minden nő ezt várja tőle el, aztán nagyon hamar megismertem az igazi énjét. Tőle csodálatosabb embert ezelőtt még soha nem találtam! Soha egyszer sem veszekedtünk a 3,5 év alatt és szinte egy a gondolatunk. Valentin napon kérte meg a kezem és július 6.-án volt az esküvőnk. Aki szeretné kipróbálni a netes társkeresőt, hajrá, kitartás, türelem és meg lehet találni a párunkat!
2012. aug. 2. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
100%

Könyvtár. Könyvtáros lecipelt, hogy nekem feltétlen csatlakoznom kell egy középiskolai csapathoz ha már ott időzök folyton. :D Ott volt 3 lánnyal körülvéve hatalmas vigyorával s annyira de annyira idegesítő volt.:D

Aztán idővel már el tudtunk beszélgetni majd jövőre sulikezdéskor lekaptam. 8éve együtt :D

2012. aug. 2. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
100%

egyedül ült egy bár teraszán és odaültem mellé szórakoztatni.. aztán összefutottunk egy másik helyen véletlenül és túl sokat ittam, és felkértem táncolni (nem táncolós hely volt, hanem beülős), megtapostam a lábát, elszakadt a ruhám, büdös voltam a cigitől (ő nem dohányzó),


úgylátszik ez bejött neki, mert randira hívott, kb 3,5 évvel ezelőtt :D


30N

2012. aug. 2. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
Diszkóban 7 éve, közös ismerős segítségével :)
2012. aug. 2. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!