Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti hogy jöttetek össze a...

Ti hogy jöttetek össze a férjetekkel/feleségetekkel/párotokkal?

Figyelt kérdés
2012. júl. 24. 19:35
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
80%
Egy helyre hártunk bulizni,tehát látásból ismertük egymást, meg jött már haza velünk. Majd a szülinapját ünnepelték és nagyon berúgtak és odajött,hogy keres valakit. De állni nem tudott,szal szárnyaim alá vettem, egész este vigyáztam rá. Már akkor is udvarolt,de részeg ember... :) rá 2 hónapra (bulizás együtt,talik stb után) összejöttünk :) 9 hónapja együtt.
2012. júl. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
100%
Mi chaten. Pedig nem "pasizni" jártam fel, sőt nem is privátoztam egyáltalán, csak közösben beszélgettem. Ott ismertük meg egymást, aztán 3 hónap msn, majd találkoztunk. Ennek lassan két éve:)
2012. júl. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
100%
Discoban. Szentül állítottam akkor, hogy ott aztán tuti nem jön össze tartós kapcsolat. Mindez szilveszterkor. 10 éve. 4 éve házasok vagyunk,és van egy másfél éves kislányunk.
2012. júl. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
100%

Szintén netes társkeső, 3 éve. Egyikünk sem remélt tartós párkapcsolatot az oldaltól, csak beszélgettünk, aztán egyszer tali. Na azóta nem engedtük el egymást :D

Már házasok vagyunk :)

2012. júl. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
100%

Szinten neten, hat eve. Nem kapcsolatnak indult, csak leveleztunk sokaig, majd hirtelen talalkoztunk es szinten hirtelen elindultunk vilagga ketten.

Az a vicces, hogy elotte ot evig voltam egy halott kapcsolatban, itt meg kb ket het utan ereztuk, hogy "zsak a foltjat".

Ez nem most volt, mar hazasok vagyunk, ket gyermek is van es meg mindig rendben vagyunk maximalisan.

2012. júl. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 A kérdező kommentje:
eskü regisztálok egy társkeresőre :O
2012. júl. 24. 21:55
 17/33 anonim ***** válasza:
77%

Netes társkeresőn egy "szia szimpatikus vagy" üzenetet küldött, mire én: Szia hát köszi, de izééé...:D

Aztán ennek már több mint egy éve :D A baba a pociban :)

2012. júl. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
100%
Nyári melóra mentem egy áruházba. 1-2 hét után odajött, és elhívott sörözni. Szimpi volt, de nagynak találtam a korkülönbséget. Mindig közbejött valami, ő pedig szomorú volt. Aztán sikerült összehozni, nagyon jól éreztem magam, többször megismételtük. A 4. randin megcsókolt. Vasárnap leszünk együtt 1 éve. :)
2012. júl. 24. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
100%

Egy "Kinyit Lakat Parti " nevezetű társkeresőben.Nem netes.

7 éve vagyunk együtt,3.5 éves a kislányunk(tervezett) és 1.5 hónapja házasodtunk össze.

2012. júl. 24. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
100%
13as vagyok. Kedves Kérdező! Hajrá, bátran. Az egyik barátnőm is ott ismerkedett, már 3 éve. Sok sikert a társkereséshez!
2012. júl. 25. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!