Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek, ha meglopna...

Ti mit tennétek, ha meglopna a párotok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Novemberben ismerkedtem meg a párommal. Nem élünk együtt, csak sűrűn találkozunk. Nem igazán hívott meg semmire...

Képzeljétek el, hogy ellopott 120 ezer ft-ot. Tudta, hogy hová tettem, majd amikor újra megnéztem nem volt ott.

Ti erre mit lépnétek?

Én arra gondoltam, hogy adok neki időt, kérek "kölcsön" tőle ennyit. De hiába kérem. Mit tegyek? Mindig kitalál valamit, hogy mire kell neki pénz.

Hogyan kaphatnám vissza a pénzem? Szükségem van rá!!!

Ha feljelentem nem kapom vissza a pénzem?!

Arra gondoltam még, hogy majd megfenyegetem.

Vagy menjek el a főnökéhez fizetéskor?

Vagy amikor eljön hozzánk és levetkőzik valahogyan (még nem csináltam ilyent) vegyem el tőle amennyi kb. 20 ezer körül nála van?

Amióta ellopta sokkal ritkábban is jár.

Kérlek segítsetek, végrehajtónak kellene a pénzem!


2012. júl. 19. 13:03
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

Nincs értelme a feljelentésnek, semmit nem tud tenni a rendőrség, ha neked nincs bizonyítékod. Kivéve, ha többeket is meglopott volna és mindegyikük tett volna feljelentést.

Sajnos erre csak annyit lehet mondani, hogy tanulópénz..

2012. júl. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:
Ő jelent fel engem?
2012. júl. 19. 22:18
 23/26 A kérdező kommentje:

Hogyan tudnám bizonyítani?

Ekkora összeget tanulópénznek nem akarok felfogni!

2012. júl. 19. 22:21
 24/26 anonim ***** válasza:

ez olyan gáz...:( engem csak 10ezer ft-tal akart megrövidíteni a volt pasim....nála volt, nem akarta visszaadni, mert neki az jár........kaptam tőle egy arany,fehérarany gyürüt....amit anno talált mikor kicsi volt és nekem adta...hát..én meg elvittem ékszerészhez, és eladtam...igy kaptam meg a 10ezer ft-ot....szégyen...az a baj h tényleg nem tudnád bizonyítani...valami csalfa modon lehet szerintem csak visszaszerezni a pénzt...sztem tudja, h tudod, ezért hiába kérsz kölcsön:/

23L

2012. júl. 20. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
már nem azért, de ha nincs bizonyítéka, hiába jelenti fel. lehet, hogy lealacsonyodok a szintjére, de másképp nem jutnék a pénzemhez. Vagy nekem lehet, hogy megérne még egy 20-ast egy jó verőlegény.
2012. júl. 20. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:

Szerintetek milyen csalfa módon lehet visszaszerezni a pénzt?

Hiába kérek kölcsön?

Verőlegényt honnan tudok szerezni?

2012. júl. 20. 12:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!