Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek, ha meglopna...

Ti mit tennétek, ha meglopna a párotok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Novemberben ismerkedtem meg a párommal. Nem élünk együtt, csak sűrűn találkozunk. Nem igazán hívott meg semmire...

Képzeljétek el, hogy ellopott 120 ezer ft-ot. Tudta, hogy hová tettem, majd amikor újra megnéztem nem volt ott.

Ti erre mit lépnétek?

Én arra gondoltam, hogy adok neki időt, kérek "kölcsön" tőle ennyit. De hiába kérem. Mit tegyek? Mindig kitalál valamit, hogy mire kell neki pénz.

Hogyan kaphatnám vissza a pénzem? Szükségem van rá!!!

Ha feljelentem nem kapom vissza a pénzem?!

Arra gondoltam még, hogy majd megfenyegetem.

Vagy menjek el a főnökéhez fizetéskor?

Vagy amikor eljön hozzánk és levetkőzik valahogyan (még nem csináltam ilyent) vegyem el tőle amennyi kb. 20 ezer körül nála van?

Amióta ellopta sokkal ritkábban is jár.

Kérlek segítsetek, végrehajtónak kellene a pénzem!


2012. júl. 19. 13:03
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
nincsenek "verőember" ismerőseid? meg kéne látogatniuk a párodat...
2012. júl. 19. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:

Mióta mondtam neki, hogy hiányzik a pénzem, azóta nem is volt fent, csak utcán találkoztunk.

Ha feljelentem arra is gondoltam, hogy kitalálok hozzá egy mesét, hogy nagyobb bajban legyen.

Akkorát csalódtam benne...

Bármi mást teszek én leszek szarban?

Ő jelent fel engem?

Nekem mi bajom lehet belőle, amikor Ő sokkal nagyobb összeggel károsított meg?

2012. júl. 19. 13:42
 13/26 A kérdező kommentje:

Sajnos nincsenek "verőember" ismerőseim.

De azt már mondtam neki, ha elmondom a bátyámnak, ő biztosan megveri. Erre nagyra nyílt a szeme.

2012. júl. 19. 13:44
 14/26 anonim ***** válasza:

Valamit tegyél,mert azért nem mindegy hogy 120 ezer Ft ide vagy oda.

Engem is meglopott valaki.A TESTVÉREM.Igaz kisebb összeggel,de akkor is. 80 ezer Ft-ot lopott.Gáz,vagy nem gáz,de bevállaltam,hogy vigyázok a lányaira.Amíg azok tv-t néztek,addig én szépen kisunnyogtam tőle 80 ezer Ft-ot.

Megkérdezte,hogy én loptam-e el.Én meg mondtam neki,hogy csak pénzemet akarom.Lebukott.Szégyenébe visszaadta a pénzemet.Azóta jó a viszonyunk,de soha nem felhőtlen.

2012. júl. 19. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
Kivágnám mint macskát sz@rni.
2012. júl. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:

Először megpróbálom ezt a kölcsönkérem dumát.

Szerencséd volt, hogy volt nála 80 ezer Ft.

Én is kivágnám, miután visszaszerzem a pénzemet.

2012. júl. 19. 15:34
 17/26 anonim ***** válasza:

1. Kiraknám, mint macskát...

2. Feljelenteném a francba.


Nem értem, hogy hogy vagy képes még vele hemperegni.

2012. júl. 19. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

Először is kirúgnám. Aztán nem tudom, talán feljelenteném. De nem tudom mit kezd ezzel a rendőség. :S

Tőlem exem csak kölcsön kért, de vissza már nem adja, és nem tudom, hogy hogy szerezzem vissza! :(

2012. júl. 19. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:

Azóta nem hemperegtem vele és nem is tudom hogyan fogok tudni...

Tőlem is először kölcsön akarta volna kérni, amikor meglátta a pénzt, de nem adtam és utána el is tűnt.

2012. júl. 19. 17:59
 20/26 anonim ***** válasza:
ő jelent fel téged ,olvasd vissza a kérdésed, abban sok elképzelésed van a pénz vissza szerzésére én ezekre írtam ,hogy majd ő jelent fel téged!
2012. júl. 19. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!