Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek, ha meglopna...

Ti mit tennétek, ha meglopna a párotok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Novemberben ismerkedtem meg a párommal. Nem élünk együtt, csak sűrűn találkozunk. Nem igazán hívott meg semmire...

Képzeljétek el, hogy ellopott 120 ezer ft-ot. Tudta, hogy hová tettem, majd amikor újra megnéztem nem volt ott.

Ti erre mit lépnétek?

Én arra gondoltam, hogy adok neki időt, kérek "kölcsön" tőle ennyit. De hiába kérem. Mit tegyek? Mindig kitalál valamit, hogy mire kell neki pénz.

Hogyan kaphatnám vissza a pénzem? Szükségem van rá!!!

Ha feljelentem nem kapom vissza a pénzem?!

Arra gondoltam még, hogy majd megfenyegetem.

Vagy menjek el a főnökéhez fizetéskor?

Vagy amikor eljön hozzánk és levetkőzik valahogyan (még nem csináltam ilyent) vegyem el tőle amennyi kb. 20 ezer körül nála van?

Amióta ellopta sokkal ritkábban is jár.

Kérlek segítsetek, végrehajtónak kellene a pénzem!


2012. júl. 19. 13:03
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Ezek után még jár hozzád?
2012. júl. 19. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Én feljelenteném a francba.
2012. júl. 19. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Szép kis párod van.Jelentsd fel,egyértelmű.
2012. júl. 19. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
46%
rendőrség feljelentés! Bármi mást teszel te leszel szarban! Ő majd fel jelent téged!
2012. júl. 19. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Volt ilyenben részem, kirúgtam az illetőt, a pénzemnek pedig búcsút mondtam. Az ilyesmit úgysem lehet bizonyítani.
2012. júl. 19. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%

fel kell jelenteni, nem visszalopkodni, annak semmi értelme, ráadásul Te is lealacsonyodsz az ő szintjére

feljelenteni és nem beengedni többet

2012. júl. 19. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Mond meg neki,hogy kéred vissza most rögtön,amenyiben nem adja,mész a rendörségre,és szakits vele,te ne vegyél el töle semmit mert még a végén neked lesz bajod belöle.
2012. júl. 19. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell feljelenteni,mivel nem csinálnak semmit,nem bizonyítható.Ugyanez volt nálam is.Ő tagadni fog,te meg nem tudod bizonyítani hogy csak ő járt esetleg a lakásban,ujjlenyomata meg mindenhol van,ez egyértelmű.És itt be is fejeződött.Egy nagy darab ember segítségére lesz szükséged,az még talán ér valamit.
2012. júl. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
Mikor történt ez? Mondtad már neki hogy tudod?
2012. júl. 19. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
megfenyegetném.
2012. júl. 19. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!