Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit gondolnátok a megcsalás...

Ti mit gondolnátok a megcsaláson kívül, ha nem venné fel Párotok a telefont?

Figyelt kérdés
Sajnos 8 év után távkapcsolatba kerültünk Párommal. Ti mit gondolnátok a megcsaláson kívül, ha nem venné fel Párotok a telefont?

2012. júl. 10. 23:21
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%

nekem az lenne az első gondolatom, hogy dolga van, vissza fog hívni

nem szoktam arra gondolni, hogy megcsal

2012. júl. 10. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%

ez attól függ hogy mit dolgozik és hogy tudomásod szerint hol lehet most.

Lenémította vagy dolgozik,esetleg egy barátjával elmerült italozásba vagy beszélgetésbe és nem figyel.

Attól is függ h mennyire telefonfüggő a barátod.

Persze még ezer millió dolog lehet...

2012. júl. 10. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
84%

-fürdik

-alszik

-lement a boltba

-a wc-n ül

- a kontaktlencséjével bajlódik

-épp a várva várt sorozat legújabb részét nézi

-vagy épp a könyv legizgalmasabb részénél tart

-véletlenül lenémította a telefonját mert templomban volt és elfelejtette visszaállítani

-elment sörözni a haverokkal

-épp újragondolja Einstein relativitás elméletét, megcáfolván azt

2012. júl. 10. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 Mátyás3 ***** válasza:
70%
Talán nem hallotta lol, mi ez a rögtön megcsal dolog?
2012. júl. 10. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
Nem gondolnék semmit, mivel nincs értelme ilyesmin gondolkodni. Úgysem tudhatod, találgatással meg semmire nem mész. Írnék neki egy sms-t, megírnám hogy hívtam, kérdezném miért nem vette fel. És aztán ha visszahív vagy valami akkor kiderülne miért...
2012. júl. 10. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
51%
Ilyen későn, vagy gy egyébként? Mert, ha most hívtad, akkor azt, hogy pocsék napja volt, sokat dolgozott és alszik. Ha meg úgy általában akkor azt, hogy nem ér rá. Szerintem 8 év után illene benne annyira megbízni, hogy nem feltételezed egyből azt, hogy megcsal, különösen akkor, ha indokolatlanul sokszor hívod fel telefonon.
2012. júl. 10. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim válasza:

Otthon hagyta a telefont és elment.

Kikapcsolta.

Lemerült.

2012. júl. 10. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:

- Elhagyta/ellopták a mobilját és még nem tudott máshogy elérni (pl. neten, vagy fizetős fülkéből, mert mondjuk épp egy új telefon beszerzésén ügyködik).

- Lenémítva felejtette a telefonját és elaludt pl. tévézés közben.

- Szórakozóhelyen van és nem hallja a telefont.

- Baleset érte.

- Munka miatt nem tudja felvenni (nem tudom, hol dolgozik, és mivel most tetted fel a kérdést, van egy olyan érzésem, hogy most nem veszi fel a telefont, de akár éjjel is dolgozhat, ha olyan a munkája, ha csak nappali, akkor ez kizárva).


Hidd el, ha megcsalna, azt okosabban csinálná, és nem adná egyértelmű jelét. Viszont én a helyedben elgondolkodnék, hogy miért is vagy vele, ha ilyen szinten bizalmatlan vagy vele szemben, hogy a legelső gondolatod a megcsalás? Szerintem amint felveszi a telefont mondd meg neki, hogy ez így nem mehet tovább.

2012. júl. 10. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
Nekem az, hogy valami baja történt (baleset stb.) és aggódni kezdenék. De lehet ennek sokkal egyszerűbb oka is, pl. vécén van, zuhanyzik, otthon hagyta a telefont (akár szándékosan is, ha éjszaka elfelejtette feltölteni), lenémítva felejtette, a lakás másik végében van és nem hallja, vagy ma valami hülye egész nap újra-újra hívogatta, és már nincs kedve megnézni se, hogy ki hívja.
2012. júl. 10. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:

Attól függ, mikor hívom. Nekem ált. ilyen sorrendben szokott:

-nem hallja (mert mondjuk tömegközlekedési eszközön van)

-nem veheti fel, mert olyan helyen van

-vmi rossz történt vele...


egy rohadt telefonhívás miatt eszembe nem jutna azt gondolni, hogy megcsal, bízom annyira benne.

2012. júl. 10. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!