Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Törtetek már be üveget?...

Törtetek már be üveget? Szüleid mit szóltak hozzá?

Figyelt kérdés
A helyzet, egy ajtót meglöktem, az meg becsapódott, és persze hogy a duplarétegű hőszigetelt ablak belső része darabokba kiesett. Pedig nem erősen vágtam be, csak hogy becsukódjon. És már nem tudom hány berugást kibírt, persze akkor apám rugta... A lényeg, apám nincs itthon, és nem tudom mit fog szólni hozzá. Szerintetek?
2012. júl. 12. 22:21
1 2
 11/12 Dottorre ***** válasza:

Ne aggódj!

Ez előfordulhat bárkivel. Én hógolyóval dobtam be egy dupla ablakot, egy 2méteres kopasz állat kirontott, hogy ki volt az, mindenki elfutott, én maradtam csak ott, mert úgy lettem nevelve, hogy vállaljam a tetteimért a következményeket... nem volt gond, a biztosító kifizette.

26F

2012. júl. 13. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Az én szüleim sosem szidtak le amiért betörtem egy üveget. Ráadásul én direkt csináltam! Na nem azért mert rossz gyerek voltam, csak éppen amikor suliból jöttem haza, akkor jöttem rá hogy otthon maradt a kulcsom. A kapun simán bemásztam de a bejárati ajtón be kellett törnöm az ablakot hogy kitudjam akasztani a kulcsot. Szóval direkt volt. És ez kétszer is megtörtént. Semmilyen leszidást nem kaptam érte.

Te véletlen törted be az ablakot, egy normális szülő tudja hogy ez bármikor előfordulhat, és nem szid le. De ahogy már mások is leírták, te ismered a szüleidet, te tudod hogy fognak rá reagálni.

2012. júl. 13. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!