Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szóltak már rád, mert meg...

Szóltak már rád, mert meg akartál enni valamit?

Figyelt kérdés

Előbb akartam enni egy zsemlét sajttal de rám szóltak hogy rakjam vissza a zsemlét, és egyem a régi kenyeret.

Úgy hogy csak a kockasajtot ettem meg. Nem merek már a család előtt enni, mert érzem hogy figyelik hogy mennyit meg mit eszek. Mit csináljak? :S Elköltözni még nem tudok, most keresek munkát.


2012. márc. 7. 09:50
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Szalámit meg ilyeneket már nem eszek, mert az a családé azt tudom...
2012. márc. 7. 09:50
 2/14 anonim ***** válasza:
69%
érdekes család lehet
2012. márc. 7. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
63%

Ha ilyen helyzet alakult ki, annak valószínűleg nyomós oka van. Vagy valami olyat tettél, vagy éppen valamit nem tettél meg az elmúlt időszakban. Ilyen drasztikus lépésre a szülők általában csak végső esetben szánják el magukat.


Amíg nem ismerjük a körülményeket, a kiváltó okot, addig nemigazán tudunk neked olyan tanácsot adni, melynek nyomán a kialakult helyzeten változtatni tudnál.

Gondolom a kérdést nem azért tetted fel, hogy most elkezdjünk sajnálkozni, hanem mert szeretnéd megváltoztatni ezt a szitut, és szeretnél végre jólakni!


Ha részleteznéd, hogy pl. hány éves vagy, fiú v. lány, van-e szakmád, mikor, hol tanultál, mióta keresel munkát stb.

2012. márc. 7. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Változtatni szeretnék igen. 22 éves vagyok most végeztem el a sulit két hete. Azóta keresek munkát.

Nem tudom mit ronthattam el, minden nap főzök és rendet rakok itthon. Nagyjából én vezetem a háztartást.

2012. márc. 7. 10:10
 5/14 anonim ***** válasza:
19%
Kamu.
2012. márc. 7. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
34%

Szerintem is kamu!

- ha minden nap ő főz, akkor lehetősége lenne jólakni

- így febr. közepén-végén nem szokott egy sulinak sem vége lenni, csak ha valaki "véget vet" neki = otthagyja.

2012. márc. 7. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
15%
Igen, amikor kövér voltam elvették tőlem az ételt. 4 évig tartó anorexia lett belőle:")
2012. márc. 7. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Az életkorotokat ebből a két hozzászólásból fel tudom mérni, de legyen egy kis feladat: nézzetek utána, hogy milyen iskolai fokozatnál fordulhat elő, hogy pont ebben az időszakban fejeződik be.

Amúgy nem kamu. Köszi annak aki rendesen válaszol. Nem mondtam hogy éhezem, csak azt hogy rosszul esik.

2012. márc. 7. 11:01
 9/14 anonim ***** válasza:
50%

Nekem az szúrt szemet, hgy a szalámi a családé. Miért, te nem vagy a család tagja most hogy éppen nincs munkád? Két hét nagyon rövid idő, az alatt nem igazán lehet még munkát találni, csak ha szerencsés vagy. Anyukádat elbocsátanák a munkahelyéről, akkor ő sem ehetne ezután a friss zsemléből? Nem hiszem.

Vállald el a leggyorsabban jövő munkát és addig nézz albérletet, esetleg kollégiumot is nézhetsz. Felsőoktatási koleszokban szoktak lenni magánlakások illetve az apartmanos szobákba fel szoktak venni nem hallgatókat is. Nem tudom hol laksz, de Sopronban tuti biztos él az utolsó lehetőség.


Ja és a tudatlanoknak!!

Nálunk az egyetemen most februárban is volt diplomaosztó. :)

2012. márc. 7. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 /Anita_'94/ ***** válasza:
57%
Más szitu, de anyu már szólt rám, hogy állítsam le magam. Ő májat szeletelt, amikor jött az ötletem, hogy megkóstolok egy darabot nyersen (általában nem vagyok ilyen elvetemült, csak Bear Grylls megihletett :D ). Hát, hogy finoman fogalmazzak, nem engedte, hogy egyek belőle...
2012. márc. 7. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!