Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szóltak már rád, mert meg...

Szóltak már rád, mert meg akartál enni valamit?

Figyelt kérdés

Előbb akartam enni egy zsemlét sajttal de rám szóltak hogy rakjam vissza a zsemlét, és egyem a régi kenyeret.

Úgy hogy csak a kockasajtot ettem meg. Nem merek már a család előtt enni, mert érzem hogy figyelik hogy mennyit meg mit eszek. Mit csináljak? :S Elköltözni még nem tudok, most keresek munkát.


2012. márc. 7. 09:50
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
81%

Azért ez így kevés.


Lányom, aki 11 éves, ő is beríhatna:


-anyám rám szólt, hogy ne egyek több kiflit, ott van a kenyér (ami másnapos volt)

-aztán megint rám szólt, hogy ne egyek joghurtot, mert már alig van

-sőt a Túró Rudit megettem, és lecseszett, hogy miért kellett?

-Zsemlét sem enged, hogy egyek többet, mert ott az előbb említett kenyér.


Ha ő ezt így beírja, akkor én lennék kikiáltva a gyerekkínzónak, éheztetőnek, stb., de nézzük, mi van mögötte:


-kifli: mákos gubához vettem, nem eszegetni, arra van a kenyér

-joghurt: a kistestvérének vettem egy csomót, de ő már napi 3-at evett, szóltam, hogy állj, legyen elég 1

-a túró rudit magamnak és a picinek vettem, ő mást választott, azt meg is ette, máskor gondolja meg, mit akar venni

-zsemle: a férjemnek vettem melóba szendvicsnek.


Szóval ez lapján, hogy a zsemléért szóltak, nem lehet semmit sem mondani.

2012. márc. 7. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
40%
Nah igen,ilyet már én is kaptam: rakjam szépen vissza a sajtot/joghurtot/sonkát a hűtőbe, majd ha megveszem magamnak akkor annyit ehetek belőle, amennyit akarok.Egyek helyette ezer éves szalonnát,mert annak is kell fogynia (utálom a szalonnát és egyébként sem vagyok egy nádszál alkat...). jah, ekkor voltam 28éves és fél éve munkanélküli. Hadd ne mondjam iszonyúan szégyelltem magam, mintha bűnt követtem volna el...
2012. márc. 7. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk ilyen csak akkor volt,ha pl délben szendvicset akartunk volna enni, pedig volt főtt kaja.

Mióta saját háztartásom van, értem,miért.

2012. márc. 7. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Egyszeri eset vagy sokszor megesik? :/
2012. márc. 8. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!