Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Másnak is megszabja az anyukáj...

Másnak is megszabja az anyukája hogy meddig maradhat a barátja ott? 4évig volt egy barátom tt is megvolt szabva, hogy fél 6-ra jöjjön és 7kor már menjen, ha fél 8kor ment már szóltak.

Figyelt kérdés

Most van egy barátom, egy másik, ő 7órára jön, mert szüleim dolgoznak, hogy megfürödjenek, kávézzanak beszélgessünk egy kicsit.

Na és hogy 7 re jön, azt szeretné ha 9kor már mennne is el. :S az a baj hogy így is van amior a barátom később tud jönni mert nem egy megyében lakunk, van mikor fél 8 mire oda ér.És nem mindennap jön hanem minden másnap.


2010. aug. 12. 11:20
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
97%
Mégis hány évesek vagytok?
2010. aug. 12. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:
18évesek vagyunk (barátom is)
2010. aug. 12. 11:27
 3/34 anonim ***** válasza:
67%
Jah te tetted fel tegnap is a másik kérdést, te vagy az a 15 éves lány. Hogy volt 4 évig előtte pasid? Ha csak 15éves vagy? :| elég durva...
2010. aug. 12. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
97%
Figyu oldjátok meg máshol a találkát.
2010. aug. 12. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
97%
Jah bocsi, előző vagyok. Olvastam egy hasonló kérdést ma és ott 15 éves volt a lány.
2010. aug. 12. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
86%

Egyrészt nem mindegy, hogy mennyi idös vagy, mert egy 16 évesnél értheö, egy 26 évesnél már kevésbé.

Másrészt viszont azis érthetö, hogy a szüleid esténként már nem szeretnének egy idegent a lakásukban, amikor esetleg nyugalmat akarnak, nem mással foglalkozni, ha úgy adódik, fürdököpenyben lenni - ami egy idegen elött azért kinos - , mégha NEKED nem is idegen a barátod, de NEKIK igen, meg egyszerüen kevésbé fesztelenül tudnak viselkedni.


Ha már a felnött kategóriába tartozol, sokkal jobb lenne külön keresned egy lakást/albérletet, ott nem kell tekintettel lenned a szüleid kivánságaira. Ha meg még gyerek vagy, akkor alkalmazkodj és várd ki, mire önálló lehetsz.

2010. aug. 12. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
60%
18 évesen én már együtt aludhattam párommal otthon.Most sajnos burokba nevelünk,meg tiltunk,és azt érjük el,h hazudoznak h megutálnak meg minél előbb pucolnak albérletbe hogy végre élhessenek.
2010. aug. 12. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
89%
Én ezek miatt is költöztem a páromhoz, már 7 hónapja lakom ott. Én 20 éves vagyok, ő 22 lesz. Nem tetszik a szüleimnek, de ez van. Nekem sem tetszett sok minden, mentem a saját dolgomra, saját életemre. Majd megszokják.
2010. aug. 12. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
82%

Soha nem szabták meg. 16 éves korom óta együtt vagyok párommal, de nem volt megmondva, hogy csak X ideig maradhat. Mondjuk nekem csak apám van, ő meg örül, ha boldog vagyok.

Párom szülei se szabják meg, hogy mennyit legyünk együtt, én meg amit tudok segítek nekik, mert általában ott vagyunk, így problémát se okozok, mert takarítok, mosogatok, stb.

20/L

2010. aug. 12. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
97%

Szia

Nekem mindig azt mondta anyukám,hogy nagykorú vagy ha nem tetszik valami el lehet költözni.

Egyébként 18 évesen már együtt aludtunk párommal és egy szót se szóltak a szüleim.

2010. aug. 12. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!