Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Egy házasságban...

Férfiak! Egy házasságban hogyan maradhat számotokra hosszú távon szerethető egy nő? Anélkül hogy nem adná fel magát, s alázná meg magát?

Figyelt kérdés
2010. nov. 12. 12:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Esküszöm nem értem a kérdést. Hogyhogy hogy lehet szerethő ? Hát egyértelmű, hogy azért vettem el mert szeretem, és szeretni is fogom. Vagy most hogy érted?
2010. nov. 12. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
67%

Szerintem, csakis ha

" nem adja fel magát, s alázza meg magát!"

Egy nő

2010. nov. 12. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
65%
Ha időről időre meg kell küzdenem érte. Ha mindig érezteti, hogy úgysem kapom meg. Ha kiszámíthatatlan , szeszélyes.
2010. nov. 12. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
60%

A kérdés sztem az, hogy 10-20 év után hogyan lehet még szerelem/szeretet egy kapcsolatban, hogy az ne megszokás legyen, ne lépjen félre a férj, szeresse, kívánja a feleségét, ne csak el legyen mellette. Az elején még világos, hogy működik. De mit vártok hosszú távon azért, hogy így maradjon?



(Női szemmel én úgy gondolom, hogy ez egyrészt akarati döntés is, mert csinálhat a másik fél amit akar, ha én nem is akarom már szeretni, mert minek, megvagyunk így is.)

2010. nov. 12. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
68%

Hja, en is 5x olvastam el a kerdest, de meg mindig nem tudtam felfogni...

Mi az h feladna magat? mi az h megalazna magat? miert tenne? egy normalis no nem alazza meg magat, idiotat meg nem fogok elvenni...

2010. nov. 12. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Igen, úgy értettem a kérdést, ahogy lángvirág...
2010. nov. 12. 12:33
 7/15 anonim ***** válasza:
Empatia, odafigyeles a masikra, gyengedseg, figyelmesseg, kommunikacio...
2010. nov. 12. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
53%

12:32-nél a pont :))


De tényleg nem értem, miért adná fel magát egy nő? Egyáltalán, mi az, hogy feladja magát? Megalázni magát, ez meg teljes baromság.


De van egy idevágó szösszenetem: (nem megsértődni rajta!!)


"Régen a férfinak meg kellett ölnie a sárkányt, hogy elvehesse a szüzet. Ma már nincsenek szüzek, és a sárkányt kell elvenni..."

2010. nov. 12. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nos ezekre a válaszokra én is kíváncsi vagyok, 13 év után erősen megkopott a kapcsolatunk. Én abban érzem a hibát, hogy nem vettem észre az intő jeleket és nem beszéltünk róla, most meg már ott tartunk, hogy mindketten érezzük, de nem beszélünk róla:-(
2010. nov. 12. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
88%

Amit eddig kihagytatok az az, hogy a nőnek (és a férjnek ugyanúgy, csak most a nő szerethetőségéről van szó) meg kell hagyni egy privát teret, ami az övé, nem csüngsz rajta, magyarul laza pórázon tartod, és akkor, ha megvolt az a szerlmi-bizalmi alap az elején, később is mindig visszajön, anélkül,hogy más nőknél keresné a kalandot. Azaz a féltékenység, teljes hiánya, és igen tudni kell nyelni nagyokat, már olyan rtelemben, hogy elmegy sörözni bulizni, aés téged nem hív, na ilyeneken nem szabad kiborulni, sőt inkáb bíztatni kell, mert egy férfianak, aki szereti a társát egy idő után magától bűntudata lesz, hogy tartozik azért a feleségének, hogy nem csap hajcihőt... A férfitól is ugyanez várható el.

Ha valamelyik oldalról nem működik ez a dolog, akkor biztos, hogy zomb-házasság lesz a vége.

2010. nov. 12. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!