Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Másnak is megszabja az anyukáj...

Másnak is megszabja az anyukája hogy meddig maradhat a barátja ott? 4évig volt egy barátom tt is megvolt szabva, hogy fél 6-ra jöjjön és 7kor már menjen, ha fél 8kor ment már szóltak.

Figyelt kérdés

Most van egy barátom, egy másik, ő 7órára jön, mert szüleim dolgoznak, hogy megfürödjenek, kávézzanak beszélgessünk egy kicsit.

Na és hogy 7 re jön, azt szeretné ha 9kor már mennne is el. :S az a baj hogy így is van amior a barátom később tud jönni mert nem egy megyében lakunk, van mikor fél 8 mire oda ér.És nem mindennap jön hanem minden másnap.


2010. aug. 12. 11:20
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
88%

Eleinte szóltak, de nem érdekelt.

Megszokták. Ha a barátom nálunk aludt, csukva volt az ajtóm. Ha akartak valamit, kopogtak.

Mostani barátommal minden este együtt alszunk.


Ha 1 éjszakát is külön töltünk, már lecsesznek a szüleim, hogy miért. Imádják a barátomat, egy ideig nálunk aludtunk, most náluk.

2010. aug. 12. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 Kim88 válasza:
72%

Sok hülye szülő! Aztán meg csodálkoznak emellett a viselkedés mellett, h a gyerek még beszélni se akar velük. ilyenekkel ki akarna? Én anyám is ilyen volt, azt érte el, h semmit nem mondok el neki.

22/L

2010. aug. 12. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
89%

Nálunk soha nem volt ilyen, igaz nekem soha semmit nem tiltottak meg, mert anyu mikor fiatal volt, tiltottak neki mindent, még olyan is volt, hogy a mamám seprűvel kergette el a fiúkat anyumtól :)És anyu lázadott, mert volt mi ellen és egy csomó hülyeségben benne volt, és ekkor megfogadta, hogy ah neki lesz lánya, neki nem fog semmit sem tiltani, és nem is tiltott soha. A barátommal már 16 éves korunk óta együtt alszunk, annyit találkozhattunk mindig, amennyit akartunk, akár éjfélkor is! És ha hiszi az ember, ah nem, ez így jó! Mivel nem tiltottak soha semmitől, mindig azt csinálhattam, amit akartam a, barátommal is, ezért nem volt mi ellen lázadnom és nincs is, ennek a szabadon engedésnek az lett a következménye, hogy azokkal ellentétben, akiket tiltanak attól is, hogy együtt aludjanak a barátjukkal, féltve őket attól, hogy összefekszenek, én a barátommal csak 2 év után voltam úgy együtt, pedig majdnem minden nap együtt aludtunk és alszunk is.

Az biztos, hogy ha nekem is lesz valamikor gyerekem (remélem jó sokára:)), akkor én sem fogom tiltania dolgokat, mert annak nem lesz jó vége, mert a gyerek már majd csak azért is csinálni fogja, pláne 18 évesen nem fogom tiltani neki.

Sosem értettem az ilyen szülőket, oké, hogy védeni akarják a gyereküket, mert mindennél jobban szeretik, de ilyen túlzásokba nem szabadna esni, mint a te szüleidnek.

2010. aug. 12. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
100%
Megértem anyukádat h addig nem tud aludni amíg ott van a barátod. Akkor viszont neked kellene nála lenned, este meg valamikor majd hazamész csendben belopózva h ne ébreszd fel szüleidet, vagy aludj a barátodnál, bár ez lehet nálad nem lesz megengedett, de ha anyukádnak csak annyi baja van a dologgal,h nem tud lefeküdni amíg a pasid nálatok van, akkor hátha megengedi h ott aludj nála.
2010. aug. 12. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 A kérdező kommentje:
DEhogy engedi...hűűű ha megis merném kérdezni egy jó nagy K lennék.XD
2010. aug. 12. 12:32
 26/34 anonim ***** válasza:
78%
18 éves vagy és anyud tiltja a szexet szegénykém,akkor szűz vagy még 18 évesen.Mikor engedi 30 évesen vagy esküvő után.
2010. aug. 12. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 A kérdező kommentje:
nem vagyok az!De nem engedi.Itthon kellene csücsülni mindig.
2010. aug. 12. 13:48
 28/34 anonim ***** válasza:
87%
És tudja h már nem vagy szűz mert közöld vele hatásos utána rájön h pórázra köt akkor is megoldod.
2010. aug. 12. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 A kérdező kommentje:
Tudja hogy nem vagyok.DE még ő akarná megszabni hogy fél évután feküdjek le a barátommal.
2010. aug. 12. 14:11
 30/34 anonim ***** válasza:
80%
18 évesen miért anyád szabja meg hogy mikor feküdhetsz le pároddal a te nemi éltedet ne anyád szervezze már 18 évesen.Majd anászéjszakán ott fog álllni az előtt és intrukciókat ad majd hogy csináljátok,h neki tetszen,beteges sajnos,de az is az hogy 18 évesen felnőtt fejjel te hagyod magad ,csak azt lehet szabályozni aki hagyja.
2010. aug. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!