Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Másnak is megszabja az anyukáj...

Másnak is megszabja az anyukája hogy meddig maradhat a barátja ott? 4évig volt egy barátom tt is megvolt szabva, hogy fél 6-ra jöjjön és 7kor már menjen, ha fél 8kor ment már szóltak.

Figyelt kérdés

Most van egy barátom, egy másik, ő 7órára jön, mert szüleim dolgoznak, hogy megfürödjenek, kávézzanak beszélgessünk egy kicsit.

Na és hogy 7 re jön, azt szeretné ha 9kor már mennne is el. :S az a baj hogy így is van amior a barátom később tud jönni mert nem egy megyében lakunk, van mikor fél 8 mire oda ér.És nem mindennap jön hanem minden másnap.


2010. aug. 12. 11:20
1 2 3 4
 31/34 A kérdező kommentje:
DE én csak rá hagyom, nem csinálom azt amit ő mond.
2010. aug. 12. 14:46
 32/34 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem muszáj ezt olyan sarkítottan nézni, hogy "vagy meghunyászkodsz vagy menj és költözz el" - jobb helyeken meg lehet ezt beszélni, és a szülőnek és a gyereknek is vannak "jogai".


Meg lehet oldani, nálunk pl. ha Anyukám este fürdött, köntösben járkált, stb. nem mentünk ki addig a szobából, becsukódzkodtunk. Kicsi a lakásunk, de Anyukám sose utálatoskodott azért, hogy volt nálam valaki. Volt távkapcsolatom is, az akkori barátommal csak nálunk tudtunk lenni - Anyukámnak eszébe se jutott volna cirkuszolással elijeszteni. Azért én se szívesen mennék oylan helyre, ahol utálnak a szülők, hiába szeretem az illetőt.. Reggel meg ha nem egyszerre keltünk, meg lehetett oldani mindent.


Jelenlegi barátommal az ő lakásukon szoktunk lenni, mert az nagyobb, anyukája a munkája miatt 2-3 napot van ott hetente, amúgy másik városban van. De ha épp ott is van, sose zavarja, hogy én ott vagyok, ott alszok. (A barátom 21 éves.)

2010. aug. 14. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim válasza:
97%
16 éves korom óta vagyok együtt a barátommal, és sosem szabták meg. Mindig mikor megy el a barátom, anyu meg is kérdezi tőle, hogy "máris mész?:)" szerintem próbálj meg beszélni a szüleiddel, tudom, hogy nem könnyű! :(:) Sok sikert! :) 19/L
2010. aug. 14. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
100%

Én már megkaptam egy kis "elköszönő csók" miatt hogy k*rva vagyok (saját anyámtól!) Akkor úgy voltam vele h pakolok, elköltözök a barátomhoz, de végülis maradtam,nagyon durván visszaugattam neki, és mondtam h mégegy ilyen beszólás és megyek. (Hát azért egy anya h mondhat ilyet a gyerekének???) Nálunk ilyen dolgok is voltak, mégis sikerült kiharcolnom a "jogaimat".

Sajnos nem szabad hagyni magad, mert az csak rosszra fog vezetni...

Most azért tartana k*rvának, mert ottalszol a barátodnál.. hát azért ez is túllépi a határt (sztem).

2010. aug. 14. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!