Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Másnak is megszabja az anyukáj...

Másnak is megszabja az anyukája hogy meddig maradhat a barátja ott? 4évig volt egy barátom tt is megvolt szabva, hogy fél 6-ra jöjjön és 7kor már menjen, ha fél 8kor ment már szóltak.

Figyelt kérdés

Most van egy barátom, egy másik, ő 7órára jön, mert szüleim dolgoznak, hogy megfürödjenek, kávézzanak beszélgessünk egy kicsit.

Na és hogy 7 re jön, azt szeretné ha 9kor már mennne is el. :S az a baj hogy így is van amior a barátom később tud jönni mert nem egy megyében lakunk, van mikor fél 8 mire oda ér.És nem mindennap jön hanem minden másnap.


2010. aug. 12. 11:20
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
79%

Én is voltam hasonló helyzetben... Csak ott durvább dolgok is voltak. Rengeteget kellett veszekednem anyámmal h engedékenyebb legyen, ugyanis már akkor voltam 17. Szerencsére ez sikerült, már nem problémázik rajta ha én vagyok a barátomnál túl sokáig, ha meg igen, akkor egyszerűen leszarom hagy dühöngjön :D

Nem azt mondom ezzel h mindenképpen szállj szembe a szüleiddel, először próbáld meg velük higgadtan megbeszélni, és ha többszöri próbálkozás után sem változik a dolog, akkor sajnos igenis ki kell harcolnod.

Nem szabad hagyni hogy irányítsa az életed, pláne nem ilyen idős korban... Annak nagyon rossz következményei lesznek (sajnos szüleimnél ezt tapasztalom).


(Amúgy mért zavarja őket ha a barátod később megy el tőled? Esetleg korán fekszenek le és felkelnek az ajtócsapkodásra?)

2010. aug. 12. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 A kérdező kommentje:
Csak szeretne lefeküdni, de ő addig nem fekszik le amig itt van a barátom.
2010. aug. 12. 11:37
 13/34 anonim ***** válasza:
86%
Valószinű hallgatóznak a falon,h szexelnek e?Amúgy meg legyetek kreatívak ,barátok lakása,autó stb,sok helyszin van ahol az ember végre kettesben lehetpárjával.
2010. aug. 12. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
43%
18 éves vagy és nem lehettek kettesben a szobátokban mert anyuci éberen figyel erről van szó?Szex van?Mert 18 évesen szexnékül egy kapcsolat nem lesz hosszú életű.
2010. aug. 12. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
81%

Érdekes,hogy a saját lakásában a szülőnek kell alkalmazkodnia a gyerekéhez! Neki nincsenek jogai,de a gyereknek van! Nagyon elfajult a világ! Amíg eltartanak,otthon laksz,joguk van megszabni,hogy mikor kit,meddig látnak vendégül. Az ott alvást is megtithatják,mert reggel kellemetlen egy idegen a fürdőszobában vagy a lakásban!.

Ha nem tetszik,menj külön lakni,tartsd el magadat,és akkor azt csinálsz,amit akarsz!

2010. aug. 12. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
96%

Nálunk is megszabják, hogy mikor jöhet és mikor kell mennie.


Viszont nálunk az a feltétel, hogy csak ebéd után jöhet, mert anyu nem fog idegeneket etetni. Illetve a másik, hogy este 9-kor haza kell mennie. Én 20 éves vagyok... Mindig azt mondják ha nem tetszik elmehetek. Vagy elfogadod, hogy amíg a szüleiddel laksz azt kell csinálnod amit ők mondanak, vagy elköltözöl. Sajnos más választás nincs.

2010. aug. 12. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
100%
nálunk is ez volt, csak én 19 voltam. hétköznap nem is örültek ha jön, akkor mennie kellett 8-9 körül. hétvégén azért maradhatott 11-éjfélig. persze, arra nem gondoltak, hogy bulizni mentem és persze ott kötöttünk ki nála. és az igaz, hogy időre kellett hazajönnöm a buliból, olyan 3-4-re, de addig is nála lehettem. a mai világ amúgy is elfajult kicsit azzal, hogy már szinte 15 évesen élettársa van egy embernek. kicsit fura. én nem bántam meg, hogy így fogtak a szüleim. később éltem, érett fejjel. ennek csak örülök. tudom, hogy most nehéz neked meg idegesít ez a dolog, de ez van. ez ellen nem tudsz mit tenni. majd látják ők, hogy már érettebb vagy, okosabb, felnőtt és majd változtatnak. lehet, hogy fél év mulva, de lehet, hogy csak egy-két év mulva. mindjárt más a helyzet, ha már mész dolgozni, vagy már 20-21 éves vagy, mert akkor már nincs helye az ilyen beleszólásnak. addig is kitartás! max annyit tehetsz, hogy leülsz velük elbeszélgetni, hogy te mit szeretnél és hogyan tudnátok ezt megoldani esetleg. aztán majd meglátod mit szól hozzá
2010. aug. 12. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 Piciregica válasza:
97%

Én több mint 2éve vagyok együtt a párommal.Anyuék1évvel ezelőtt már megengedték volna hogy együttaludjunk,de az ő szülei még mindig nem engedik,pedig már 20éves.Anyuék sosem szabják meg mikor jöhet,de az ő szülei max 22vagy 23ig engedik el 18-tól.ÉS napközben sosem engedik,néha jön csak 1 puszira.Nemtudom mi jó nekik ebben...

18/L

2010. aug. 12. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
72%
Uncsitesóm párját négy év után is kinéztek,nem is jön haza csak ünnepekre.Én meg hazvittem minden párom,a saját szobámba és szexelhettünk is mert nem csüngtek fülek a falon.Amúgy a 18 éves meg nem gyerek már van saját élete magánélete,és egy 12 évesnek is vanak jogai,a szülöknek meg csak jogaik vannak mostanság köttelességük meg semmi.
2010. aug. 12. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
77%
Előző azért jo enkik mert életképetelen lezs belőle és szülő kitudja hazsnálni h ugyse mer önnáló lenni és marad az ő pici babukája 30 évesen is vagy lesz egy házicselédjük otthon.
2010. aug. 12. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!