Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek meddig maradhat lent?

Szerintetek meddig maradhat lent?

Figyelt kérdés

Mondjuk egy 16 éves lány akibe a szülei megbíznak, erős iskolába jár, nem bulizik (nem dohányzik, nem iszik sem)

Megtanult másnapra és tudja, de másnap iskola és korán sötétedik, szerintetek meddig maradhat lent?


2011. okt. 17. 18:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Max. 8.
2011. okt. 17. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem kb kilencig!
2011. okt. 17. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Attól függ. Ha tudom, kikkel van, hova mentek, és megbízható a lány, akkor 10-ig.
2011. okt. 17. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Argloss ***** válasza:
Ameddig a szülei megengedik. Ez attól is függ, hogy kikkel van meg, hogy mikor kell kelni, hogy beérhessen suliba. Mondjuk olyan nyolc-kilenc óra..
2011. okt. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
oké, szerintem is kb. eddig. De szerintem elég a 8 is, mert 10 kor már általában alvás van. :)
2011. okt. 17. 18:25
 6/8 anonim ***** válasza:

nem tom o.O


bár én mindig addig megyek el sétálni haveromékkal amíg nem hívnak fel hogy mostmár menjek haza ^^


ez legtöbbször olyan 8-9 körül van


13l

2011. okt. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

aha, régebben én is 8-ig lent voltam még amikor hó is volt xD de persze a nővéremmel ak kb. 10éves lehettem.. :D

de mikor már rendesen kellett tanulni az iskolába akkor megszűnt az esti lejárkálásom..[már amikor már nagyobb lettem..]

2011. okt. 17. 18:32
 8/8 anonim ***** válasza:

8 éve voltam 16


Addig maradhattam ameddig akartam,nem szóltak bele.

Annyi volt a kérés,hogy matek-fizika-nyelv menjen maximumon (ezek voltak a felvételihez)

Ezekből 5ös voltam,többi 3-4...ha olyanom volt,hajnal 2re értem haza...én dolgom ha másnap (aznap) alig birok kimászni az ágyból.

Szabadjára voltam ebgedve,mégse zülöttem el.

ahogy egyetemen is bebirtam menni attól 8ra hogy hajnal 4kor még buliztam :)

Most is betudok 8ra menni melózni,hiába iszogatunk még hajnal 3kor :)

Mikor ha nem most,amikor még se férj,se gyerek :)

2011. okt. 17. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!