Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Törtetek már be üveget?...

Törtetek már be üveget? Szüleid mit szóltak hozzá?

Figyelt kérdés
A helyzet, egy ajtót meglöktem, az meg becsapódott, és persze hogy a duplarétegű hőszigetelt ablak belső része darabokba kiesett. Pedig nem erősen vágtam be, csak hogy becsukódjon. És már nem tudom hány berugást kibírt, persze akkor apám rugta... A lényeg, apám nincs itthon, és nem tudom mit fog szólni hozzá. Szerintetek?
2012. júl. 12. 22:21
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%
Biztos nem örülnének neki a szüleim, de unokatesóim ládás pipacsokat gyújtottak fel, és annak nem örültek..:D De mivel ilyenkor ezeket ki kell fizetni biztos nem örülnek..=/
2012. júl. 12. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
100%
szerintem ideges lesz kicsit.. de nem biztos az :)
2012. júl. 12. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Fogd a huzatra. ;)
2012. júl. 12. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Saját ablakunk, és ki is fizetem, de akkor se tudom mit reagál rá.
2012. júl. 12. 22:26
 5/12 A kérdező kommentje:
Foghatom a huzatra, ha normális nem lesz baja, ha @ akkor meg úgyis azt mondaná, hogy miért nem figyeltem.
2012. júl. 12. 22:27
 6/12 anonim ***** válasza:
Mellesleg ha a huzat volt (viharkár), akkor még a biztosító is kifizeti az ablaküveget. Nekünk is fizették.
2012. júl. 12. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
De az nem a ház, hanem egy melléképület, és arra nincs biztosítás.
2012. júl. 12. 22:28
 8/12 anonim ***** válasza:
Te is ismerek a szüleidet,neked kell tudnod hogy hogy fognak reagálni.
2012. júl. 12. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
én 2x is betörtem már ugyanazt az üveget. anya kicsit üvöltött, de aztán semmi. meg lett csináltatva.
2012. júl. 12. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Mi már jó régen igaz, de meggyet magoztunk, de nem láttuk hogy a falra fröcsköltük simán a hátunk mögé. Apámék jöttem haza, rögtön a falra láttak és csak lestek nagy kerek szemmel, hogy MI EZ ITT? Mi meg ártatlan fejjel: hát nem tudjuk, fogalmunk sincs. Szerencsére a falfesték mosható, így lebírtuk nagyjából mosni. :)
2012. júl. 13. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!