Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ilyen helyzetben?

Mit tegyek ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Apam kb fel oraja vert el megint okollel es faj mindenm leszakad sa hatam es a fejem is faj. Nem eloszor fordul elo kiskoromban sokat vert qnyqm is de o ritkabban. Nm vagyok rossz gyerek csak unom h mindenki semmi vesz. En vagyok ugymond a legkisebb a csaladba 3 naja lettem 18 es 71kg vagyok apam meg 104 . O folyton megbant nem szo szerint mondja altalaba a dolgokat dee azt erezteti h szegyell masok elottes nem vagyok normalis csak egy hulye kis semmirekello. Jobban elunk min az atlag csalad de 2 amiota kicsit benott a fejem rajottem h en nem ide valo vagyok. Sokat vag pofon sokat ordibal velem hulyenek nez, emiatt kis korom ota nincs onbizalmam es kis korom ota nem birok az emberek szemebe nezni megha a legjobb baratom is az illeto. El akarok menni de felek h megtalal es nagyon megver vagy kitudja meg is olhet amilyen a termeszete. Masok elott a csalad elott ugy mutatkozik mint a mintaapa segit elmagyaraz dolgokat nevet de aztan hazaerunk es1 ora mulva ugyanaz az ember. Nem iszik nem drogozik elveti oket csak nincs meg benne nemistudom...... en nem birom folytatni mostmar vegleg megolom magamat kerlek segitsen valaki .

2012. júl. 10. 21:43
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Mondom, azonnal híd ki a rendőröket. Egyszer rosszul talál és jó esetben csak valamilyen maradandó károsodás lesz a vége, rossz esetben meg meghalsz. Nem játék.
2012. júl. 10. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

És most mégis mit csináljunk veled? Nem fogadsz el semmit, amit tanácsolunk. Szétesne a családod? Így meg a fejed fog előbb-utóbb.

Ha még iskolába jársz, menj kollégiumba! Ha nem, akkor is költözz el valakihez. Ha meg jön balhézni, ki kell hívni a rendőrséget.

2012. júl. 11. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!