Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ilyen helyzetben?

Mit tegyek ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Apam kb fel oraja vert el megint okollel es faj mindenm leszakad sa hatam es a fejem is faj. Nem eloszor fordul elo kiskoromban sokat vert qnyqm is de o ritkabban. Nm vagyok rossz gyerek csak unom h mindenki semmi vesz. En vagyok ugymond a legkisebb a csaladba 3 naja lettem 18 es 71kg vagyok apam meg 104 . O folyton megbant nem szo szerint mondja altalaba a dolgokat dee azt erezteti h szegyell masok elottes nem vagyok normalis csak egy hulye kis semmirekello. Jobban elunk min az atlag csalad de 2 amiota kicsit benott a fejem rajottem h en nem ide valo vagyok. Sokat vag pofon sokat ordibal velem hulyenek nez, emiatt kis korom ota nincs onbizalmam es kis korom ota nem birok az emberek szemebe nezni megha a legjobb baratom is az illeto. El akarok menni de felek h megtalal es nagyon megver vagy kitudja meg is olhet amilyen a termeszete. Masok elott a csalad elott ugy mutatkozik mint a mintaapa segit elmagyaraz dolgokat nevet de aztan hazaerunk es1 ora mulva ugyanaz az ember. Nem iszik nem drogozik elveti oket csak nincs meg benne nemistudom...... en nem birom folytatni mostmar vegleg megolom magamat kerlek segitsen valaki .

2012. júl. 10. 21:43
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Mostmeg kinyitottam neki a szobam ajtajat elnezest ker megdorzsolte a hajamat es megkerdezte h nem e faj. Mi a fas**om van nem ertek semmit most jo rossz?? Dontse mar l mert nekem elegem van.
2012. júl. 10. 21:46
 2/12 anonim ***** válasza:
Pszichiáter látta már?
2012. júl. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem de azt elismeri a csaladban mindenki h hamar begurul es akkior tor zuz. Most eltort rajtam egy szobaventilatort 1 eve pedig amiert az uj cipomben mentem ki a kertbe lapattal akart megverni.
2012. júl. 10. 21:51
 4/12 anonim ***** válasza:
Szerintem állj a sarkadra és döntsd el végre azt akarod, hogy állandóan verjenek? Költözz el a nagyszülőkhöz vagy barátnőhöz és csak akkor menj haza ha úgy látod megjavul veled szembe. De az első válaszolónak igaza van egy orvos nem ártana neki!
2012. júl. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Csak ertsetek meg h felek amikor egyszer el akartam menni mert osszevesztunk akkor megalitott a kapuba es ezt kerdzte : ` mit kepzelsz hova mesz ? En az apad vagyok velem te ne beszelj igy nem mesz sehova^. Erre en mondtam h nem birom ezt ezutan 3 szor fejbevagott es beszaladtam a szobamba. De mindok mast. Amikor 14-5 eves lehettem egyszer tel volt en meg felvettem a kedvvenc kabatomat, mert megelegeltem h csak azt a teli ruhat hordhatom amit apam mondd. Ezutan meglatta h nem azt vettrm fel es utanam jott kb 1km re lehettem a hazunktol es az utcan megint elvert mindenki szeme latara azutan szettepte a ruhamat es odadobta azt akit o mondott. Ha a nagyszuleimhez koltoznek oda eljutna megint bocsnatot kerne mondana h soha nem fog tobbe elofordulni amit vagy 170szer hallottam es menne ugyan az. Ha elmennek a baratomhoz akkor szetverne a dolgaimat majd utanam jonne. Nem akarok a sarkamra allni felek mar mindenkitol es mindentol ha mar ordibalnak velem akkor elbujok.
2012. júl. 10. 22:02
 6/12 anonim ***** válasza:
anyukád,mit szól ehhez?
2012. júl. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
104-et hívd fel, add elő hogy mi történt, onnantól kezdve nem lesz ilyen gond,20percen belül elviszik. Családon belüli erőszaknak hívják amit művel.
2012. júl. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Van amikor uszitja apamat szoval direkt kelti a feszultseget mi tpl ma es utana amikor apam ver mar ordibal h hagyd abba hagyd abba aztan engem szidd le h kellett e ez nekem . De mar ezis sz*r h a szuleim nem birjak mar egymast.
2012. júl. 10. 22:10
 9/12 anonim ***** válasza:
Még mindig a pszichiátria a véleményem. Itt nem nagyon van más megoldás. Apádnak betegsége van.
2012. júl. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Tudom de utana egesz eletre megutalna a csaladom szetesne itt lenne a gimi meg az erettsegi birosagra jarni . Anyam is megutalna vegleg nagyszuleim is az egesz csalad mert vannak paran akik szerint kell a gyereket verni csak ok max egy kisebb taslit kapnak vagy ovszijjal a segguket elverik mint pl az unokatesoim, de engem apam okollel ver es tiszta erobol es meg mindig kong a fejem.
2012. júl. 10. 22:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!