Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Amint anyukám elmegy itthonról...

Amint anyukám elmegy itthonról be fogom festeni a hajam. A tudta nélkül. Ti hogy reagálnátok erre?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok, csak világosabbra akarom.
2012. júl. 6. 17:50
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:

Göndör, középbarna hajam van eredetileg és a göndörségtől fakóbarna a színe. 13 évesen mondtam, hogy elegem van, befestem. Anyám annyit mondott, hogy a hullafehér bőrömhöz gondoljam meg, hogy milyen színű lesz, mert a fekete sápaszt, a szőke meg a pirosas bőrszínem miatt viccesen állna.

Ő javasolta, hogy mivel alapból van némi vöröses fény a hajamba, legyen vörös. Vettünk egyet, segített befesteni. Lila lett. Három hétig sapkában jártam, annyira idétlenül nézett ki (padlizsánvörös...ja :)). Utána mondta, hogy fodrász, mert ez benéztük. A fodrász segített színt választani és tényleg olyan vörös lett, ami jól áll.

Most 30 vagyok, azóta is vörös a hajam. Egyelőre nem ment tönkre a festéstől a hajam, pedig amilyen gyorsan nő, két hetente festem.

2012. júl. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 A kérdező kommentje:
Anyukád nagyon aranyos lehet :D
2012. júl. 6. 20:44
 33/37 anonim ***** válasza:
15 éves korom óta festem a hajam. Nem ment tönkre, nem vagyok egy idióta. Ugyanaz az ember vagyok azóta is, csak másik hajszínnel. Nem volt persze pink, meg kék, meg zöld, csak túl világos volt és azt festem sötétebbre. Engem ebben a szituációban egyedül az zavarna, hogy az anya tudta nélkül akarod ezt csinálni. Miért nem lehet megbeszélni vele?
2012. júl. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
Tőlem bármilyenre festheted.
2012. júl. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:

hú de izgi :D


én tartós színezővel kezdenék, és megkérném anyukámat hogy segítsen, hiszen nem is tudsz hajat festeni valószínűleg.

2012. júl. 8. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
mit szólt?
2012. júl. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
33%

"középszőke, habfesték."


Valójában te nem vagy "szőke nő", de azzá teszed magad.

2012. júl. 9. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!