Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Amint anyukám elmegy itthonról...

Amint anyukám elmegy itthonról be fogom festeni a hajam. A tudta nélkül. Ti hogy reagálnátok erre?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok, csak világosabbra akarom.
2012. júl. 6. 17:50
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
100%

Világosabbra akarod,miközben fakó??Biztos jó ez így?

Csak nehogy majdnem fekete légy a festéktől.

2012. júl. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
90%

Ha már melírt engedett, akkor valószínűleg a festést is megengedné. De mivel a tudta nélkül csinálod, 100% hogy pipa lesz.


Amúgy én nem engedném meg a lányomnak.


Tiniként én is mindenáron festetni akartam. Most fiatal felnőttként (25) nem akarom befesteni. Majd ha őszülök. :)

2012. júl. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:

De miért nem beszéled meg inkább anyukáddal? Nem lehet, hogy megengedné?

És akkor mehetnél fodrászhoz. Jóval egyszerűbb lenne, nem is beszélve arról, hogy az eredmény is jobban tetszene.

2012. júl. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
100%

Anyukádat esetleg megkérdezted, mit szólna hozzá? Ha a melírt engedte, lehet hogy ebben is tud tanácsot adni.


Aztán nehogy úgy járj, mint én, aki gondolt egyet, és világosítani akarta - otthon - a haját.

A töve szőke lett, az alja maradt sötétbarnán, aztán ahogy nőtt le, az eredeti színem is előjött:)) Koncentrikus zebra hajam lett:DD

2012. júl. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
49%

Miért ne menne otthon a világosítás? Nem atomfizika.

Én fiatalon is festeni akartam, és nem bántam meg. Nagyon szeretem így.

2012. júl. 6. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
62%

Biztos meglepődnék elsőre, aztán segítenék helyrehozni, amit elrontottál. Bár igazság szerint ha az én lányom lennél, nem a tudtom nélkül csinálnád, hanem a segítségemmel. Majd a restaurációhoz is igénybe vennéd a segítségemet.


Egy szó, mint száz, nem lennék ellene. :-)

2012. júl. 6. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
100%

Én biztosan nem szólnék érte, ha nem valami vad színt festesz magadnak. Bár ha a lányom lennél, szívesebben venném, ha fodrász csinálná neked. A haj tönkretételéről meg annyit, hogy idővel úgyis lenő, véglegesen nem lehet elrontani. Drukkolok, hogy sikerüljön olyanra, amilyenre szeretnéd!

40/N

2012. júl. 6. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 A kérdező kommentje:

az előbb mondtam neki,hogy vettem hajfestéket. erre rávágta,hogy akkor szóljak vmi barinőmnek és kenjem magamra. de ha nem les jó akkor gondoskodjak arról is,hogy hogy megyek utcára, és hogy csinálom vissza ! :D


csak alig itthon van, felmértem a helyzetet :D

2012. júl. 6. 18:03
 19/37 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen nektek, édesek vagytok nagyon:))) azt hittem,miután lenyomtam a kérdés kiírása gombot,hogy jön majd az egyesével tépkedném ki a hajszálaidat dolog, de pozitívan csalódtam :)


Az a baj,hogy fodrászhoz legközelebb 2-3 hét múlva lenne időpontom, ráadásul ugyan azt csinálja,mint én, csak épp elkér még magának némi pénzt :D

2012. júl. 6. 18:05
 20/37 anonim ***** válasza:

Én eleve megengedném a 16 éves lányomnak, hogy átfesse a haját, ha úgy jó neki. Annak viszont nem örülnék, hogy egyedül, megkérdezés nélkül esik neki.

Amikor először lett festve a hajam, azt anyukám csinálta (15 voltam akkor), azóta eltelt tíz év, mindig festve volt a hajam, és majdnem mindig magamnak csináltam. Semmi baja nincs a hajamnak, a mai hajfestékek már nem olyanok, mint a 20-30 évvel ezelőttiek.

2012. júl. 6. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!