Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Amint anyukám elmegy itthonról...

Amint anyukám elmegy itthonról be fogom festeni a hajam. A tudta nélkül. Ti hogy reagálnátok erre?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok, csak világosabbra akarom.
2012. júl. 6. 17:50
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:

14 évesen festettem, be először, kékre. (na nem az egészet)

Milyen színű a hajad? Mert nem biztos, hogy befogja.

2012. júl. 6. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
52%
Tévedsz, a fodrász egyáltalán nem azt csinálja, amit te. ;-) Hidd el, hogy ő tudja, mit és miért, te meg nem tudod. Én a helyedben kivárnám azt a 2-3 hetet. Ha már fested, legalább kihagyhatnád azt a fázist, amikor a fodrász rendbe teszi, amit elrontottál. Sokat spórolnál: időben, pénzben, eredményben. ;-)
2012. júl. 6. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:

Én ezt egyszer megcsináltam.Én is pont 16 éves voltam.Anyám szó szerint, nem ismert fel, mikor hazajött!


Azért nem szóltam neki előre, mert ez egy hirtelen jött ötlet volt és azonnal meg akartam csinálni.


Most már nekem is van egy nagylányom, ő mindíg előre elmondja az ilyen terveit, ha valami drasztikus változtatást csinálna és nem szólna előre, talán picit csalódott lennék, mert szerintem így nagyon szép, de hát az a lényeg, hogy ő jól érezze magát a bőrében, nem pedig az, hogy nekem tetszik-e..

2012. júl. 6. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 A kérdező kommentje:
sötétszőke. :)
2012. júl. 6. 18:16
 25/37 anonim ***** válasza:
Én nem akadnék ki. Nekem is 14 éves koromtól festve volt a hajam. Volt minden színű. Sosem szóltak érte, sőt anya festette. Aztán 18 évesen rájöttem, hogy az eredeti a legjobb, azóta nincs festve. De jó volt annyi idősen kiélni az ilyesmit, akkor még nem volt olyan gáz piros hajjal rohangálni. Nálad meg ráadásul nem is drasztikus változásról van szó. :)
2012. júl. 6. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 A kérdező kommentje:
először mahagóni színt néztem ki magamnak :D mivel habfestlk, könnyű vele dolgozni, már a hajamon is van :D
2012. júl. 6. 18:33
 27/37 anonim ***** válasza:
Én 14 évesen festettem be először a hajam engedély nélkül.Amikor hazamentem,nem kaptam ki,mert most mit csináljanak,Tépjék ki a hajam?Amúgy a festék tényleg tönkreteszi egy idő után,főleg a fekete és a szőke,ezzel vigyázz.Már én sem festem egy ideje.
2012. júl. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
0%

Csináltál már próbát, ahogy a festék papírján van? Ha nem, előbb azt próbáld ki, hogy lásd nem vagy-e allergiás rá. A következő alkalommal, ha nem lesz otthon, hívj egy segítséget, mert egyedül nem biztos, hogy jól fogod tudni befesteni.

Én biztosan kiakadnék, hogy velem, mint anyával nem lehet megbeszélni az ilyet. Én nem tudhatom, ő mit enged és mit nem, de azt tudom, hogy ez az a kor, amikor az ember önmagát keresi, és ebbe a hajfestés is beletartozik. Aggódnék a 16 éves lányomért, de azt rosszabbnak tartanám, ha 25-30 évesen kezdene bele az önkiteljesítésbe.

2012. júl. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
Meg lennék sértődve, hogy miért kell titokban.
2012. júl. 6. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 A kérdező kommentje:

nem 48 órán keresztül, de egy jó órát hagytam az allergiának :D

Tökéletes lett <3 imádom ,puha lett a balzsamtól, kicsit büdi, de nem vészes , aranybarnán fénylik és világosította a hajam <3

2012. júl. 6. 19:38
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!