Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinálhat egy apuka a...

Mit csinálhat egy apuka a szünetben a 14 éves fiával? (részlet lent)

Figyelt kérdés
Már régen elváltam, a 14 éves fiam külföldön él. Most a szünetben nálam lesz néhány napig, de nem tudom, hogy hova mennjek vele, mert semmihez sincs kedve, csak a barátaihoz, akik szintén külföldön vannak és a számítógéphez. Bármit javasoltam ahoz nincs kedve. Kinek van ötlete?
2009. júl. 9. 21:30
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:
44 nő voltam
2009. júl. 29. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 anonim ***** válasza:
nagyon tetszett a 22:50-es válasz. A kortársak tanácsa a leghasznosabb!
2009. júl. 29. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 anonim ***** válasza:
Szülővel a 3 éves is mehet bármikor, bárhova. Max egyedül találhattok korhatáros helyet, de 14 évesen mindenhova mehet.
2009. júl. 29. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 anonim ***** válasza:

Wigwam jó. [link]

de olyan helyre vidd, ahova amúgy is járnál, hogy hiteles legyél! Ne akarj minden áron a kedvéban járni, az egy kamasz szemében megalázó. Inkább arra törekedj, hogy jobban megismerhesse az életedet, és hogy ő is megmutathassa magát. Csak olyat mutass neki, ami hozzád is közel áll! Nem szórakozni akar, hanem apázni!! Akármit mond.

2009. júl. 29. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 A kérdező kommentje:

A válasz megírásának időpontja: ma 07:47


köszi szépen :)


sajnos tényleg az van, hogy az anyjával is duzzog és nem akar sehova menni, csak a haverokkal bulizni. vagy csak a füldugasz (mp3) van berakva és megy a playstation.


a "messze" az németország :)

2009. júl. 29. 13:13
 46/47 anonim ***** válasza:

Szerintem az első napon hagyd, hogy elmenjen a rég látott haverjaival, hagy csavarogjon velük eggyet. Nekem vannak unokatestvéreim külföldön, akik olyan korosztályban vannak, mint a te fiad. Most a nyáron hazajöttek, és szinte az egész nyaralást a haverjaikkal töltötték, bár a szüleikkel jöttek külföldről, és nem az egyik szülőjükhöz. Úgyhogy a te helyzeted másabb egy kicsivel.


Én úgy gondolom nem kell agyonra táblázni az egész napot programokkal, de azért mindenképp fontos, hogy eggyütt elmenjetek valahová. A fiatal srácok nagyon szeretik a mozit, mint ahogy a te fiad is. Pesten laksz, ha az anyagiak megengedik vidd el az Arena plázába egy 3D-s filmre, hidd el, nagyon szórakoztató. :-) Menjetek el qoqakrtozni, vidámparkba, ilyen "pasis" programokat szervezz.


Próbálj vele úgy viselkedni, mintha egy barátja, haverja lennél. Gondolkozz egy kicsit a 10-en évesek fejével, ne oktasd ki, és ne korlátozd, annak úgysem lesz eredménye. Érezzétek jól magatokat, az a lényeg. Süssetek pizzát vacsorára, akár elhívhatod a haverjait is.


Érezzétek jól magatokat! :-)

2009. júl. 29. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim válasza:

Szerintem vidd el moziba xD

De komolyan:D

Egy jó filmnek biztos örül :D

Vagy ha szereti a sportot akkor vidd el valamit sportolni, esetleg valami extrém sportot is kiprobálhattok, például siklóernyőzés vagy hegymászás:D


vagy bob:D

az minden ilyesmi korunak tetszik:D



L/17

2009. júl. 29. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!