Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinálhat egy apuka a...

Mit csinálhat egy apuka a szünetben a 14 éves fiával? (részlet lent)

Figyelt kérdés
Már régen elváltam, a 14 éves fiam külföldön él. Most a szünetben nálam lesz néhány napig, de nem tudom, hogy hova mennjek vele, mert semmihez sincs kedve, csak a barátaihoz, akik szintén külföldön vannak és a számítógéphez. Bármit javasoltam ahoz nincs kedve. Kinek van ötlete?
2009. júl. 9. 21:30
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
96%

beszélgess vele, főzzetek közösen, induljatok el spontán bármerre "pasis" dolgokat csinálni.

Ne aggódj és ne tervezd agyon a dolgot.

A fiad, elsősorban a társaságodra van szüksége.

2009. júl. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 A kérdező kommentje:
ezzel a "bármerre", ezzel van a gond, mert minden unalmas, "uncool", kivéve a barátok, a számítógép és gitárja.
2009. júl. 9. 21:36
 3/47 anonim ***** válasza:
83%

A kamaszok képesek a legvonzóbb programnak is utálkozva nekiindulni és általában a hóembert is kihozzák a sodrából a "jajj, de unalmas" szövegükkel.

De sokszor belelndülnek akár egy gyerekes labdázásbA IS és felhőtlenül élvezik.

Tényleg ne csinálj gondot magadnak belőle, valahogy így vannak összeszerelve.

2009. júl. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
95%
Ha érdeklődik a gitárok iránt, vidd el egy hangszerboltba, vagy egy gitár koncertre. Annak biztosan örülne. Esetleg ha van gitározó ismerősöd, hozd össze vele. ; )
2009. júl. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
89%

vidámpark, állatkert, a hangszerbolt is jó ötlet

menjetek strandra, moziba

2009. júl. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
90%
Mi lenne, ha egy hangszerboltba mennétek, amit már előttem említettek, majd utánna bowlingozni. Azt nagyon szeretik a fiúk, vagy a biliárdozni (persze valami kultúrált helyre). Utánna meg elmehetnétek valahova enni, ahol lehet kapni koktélokat is. (itt most alkohol mentesre gondoltam) Ezekután biztos jófejnek fog tartani.
2009. júl. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
85%
sport, természet, strandnak szerintem kevesen tudnak ellenállni főleg ilyen időben:-)
2009. júl. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 A kérdező kommentje:

köszi szépen, aranyosak vagytok, csak sajnos még mindig tanácstalan vagyok.


most kapott a szülinapjára egy vadiúj elektromos gitárt, a mozi talán az egyetlen, ami jó lehet, de az csak 1 program. Sajnos most abban a fázisban van, hogy semmi nem jó, amit anyával vagy apával lehet csinálni. A szülők most csak arra jók, hogy A-ról B-re vigyék autóval, de a cél előtt 100 méterre kiszál, nehogy meglássák a többiek, hogy őt anyuka vagy apuka szállította :)

2009. júl. 9. 22:16
 9/47 A kérdező kommentje:
a strandot most beszéltem át vele, közölte, hogy oda nem szeret menni /gondolom a haverokkal azért menne/ :)
2009. júl. 9. 22:17
 10/47 anonim ***** válasza:
100%
miért akarsz minden áron programot szervezni neki? nem lehet, hogy pont ezzel teszel rosszat? hagyd, egy kicsit hadd legyen maga. gitározzon otthon, vagy üjön a gép előtt. meg fogja unni hidd el, és ő maga fog javasolni valamit. lehet, hogy először csak a Mekiig akar majd menni kajálni, az is valami. akkor menjetek oda! ne erőltess programokat rá, mert neki most attól leszel jó szülő szerintem, ha hagyod, hogy azt csinálja, amit ő kigondolt. nehogy a végén úgy menjen vissza ősszel, hogy holt unalom volt, és alig várta a szeptembert.
2009. júl. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!