Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinálhat egy apuka a...

Mit csinálhat egy apuka a szünetben a 14 éves fiával? (részlet lent)

Figyelt kérdés
Már régen elváltam, a 14 éves fiam külföldön él. Most a szünetben nálam lesz néhány napig, de nem tudom, hogy hova mennjek vele, mert semmihez sincs kedve, csak a barátaihoz, akik szintén külföldön vannak és a számítógéphez. Bármit javasoltam ahoz nincs kedve. Kinek van ötlete?
2009. júl. 9. 21:30
1 2 3 4 5
 11/47 anonim ***** válasza:
100%

elviheti a balaton soundra (azt hiszem, még vannak napijegyek), ha belefér a költségvetésébe és ha tetszik neki valamelyik előadó..

meg van még a coke club siófokon: [link]

a vidámpark jó ötlet lenne, bár az itthoni elég pudvás..

csodák palotája? bár elvileg kisebbeknek való, én 17 vagyok, és nagyon élveztem, mindenki számára érdekes lehet.

menjetek el gokartozni és/vagy quadozni.én az előbbit próbáltam, nagyon tetszett, és bár kicsit drága egy diák pénztárcájához képest, egyszer ki lehet bírni.

2009. júl. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/47 anonim ***** válasza:
100%
Visegrádon lehet bobozni, szerintem az is ilyen pasis program. Vagy focimeccs? Vmilyen zenei program? Magyarországon nincsenek barátai? Honnan jön?
2009. júl. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/47 A kérdező kommentje:

végre válaszol egy fiatalkorú is, köszi :)


gokart, quad, balaton sound jó ötletenek tűnik, köszi :)


NO-ban él. a Hardrock zenét kedveli, de én sem ismerem itt MO-n ezeket az együtteseket, mert én sem élek még túl régen itt.

2009. júl. 9. 22:35
 14/47 anonim ***** válasza:
100%

Talán meg kellene jobban ismerned. Figyelgesd! Legyél körülötte. Attól lepődne meg a legjobban, ha kitalálnád, mihez lenne kedve. Vagy egyszerűen csak csináld, amit a sima hétköznapjaidon csinálsz, hogy lássa, Te hogyan élsz, és közben alakítsd úgy, hogy be tudjon kapcsolódni, ha érdekli.

De vigyázz! A 14 éves fiúk még a saját anyjuknak is néha csupa megfejthetetlen rejtélyből állnak. Ha nem akar beszélni, ne beszéltesd, csak legyél ott körülötte. És ne utánozd az anyukáját, mert te az apja vagy! egy-két nap alatt össze fogsz vele csiszolódni. Sok szerencsét!

2009. júl. 9. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/47 anonim ***** válasza:
100%

Kiegészíteném:

Te nem akarsz gitározni? Vagy az meg neked uncsi? :-) Próbáld ki, lehet, hogy tök jó! És így ő tudna neked tanítani valamit.

2009. júl. 9. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/47 anonim ***** válasza:
77%

Én egy 14 éves lány vagyok. Sokszor eléggé unom a szüleimet.

Mielőtt azt hinné bárki, h egy anyuci kedvence vagyok, szólok, hogy nem vagyok az :D

Ha szeret gitározni, biztos szereti a zenét. Ne szervezz semmi programot. Kérdezd meg tőle, milyen zenét szeret, aztán kérd meg, h mutassa meg, mert érdekel. Ne tegyél rá felnőttes megjegyzéseket. Reagálj lazán, bármivel is kínoz meg. Aztán mond neki, h nem is rossz. És hagyd békén egy kicsit. Ettől majd normális arcnak tart. (talán :D)


Ha nem akar zenét mutatni, akkor se tűnj csalódottnak.

2009. júl. 9. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/47 A kérdező kommentje:
köszi szépen, nem is akarom az anyját utánozni :) most sajnos nehéz korban van, őt sem irígylem :)
2009. júl. 9. 22:52
 18/47 anonim ***** válasza:
84%
Ja és az előznél még akartam kérdezni, h merre lax? (mert attól is függ, h csinálj e programot) :D :D
2009. júl. 9. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/47 A kérdező kommentje:

ma 22:50


köszi szépen.


te milyen zenés helyeket ismersz 14 éveseknek? Hardrock, amit kedvel.


mi számít egy 14 éves számára "felnőttes megjegyzésnek"


különben nagyon értelmes, jófej srác :)

2009. júl. 9. 22:59
 20/47 A kérdező kommentje:
budapesten, de elmehetünk bárhova :)
2009. júl. 9. 22:59
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!