Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinálhat egy apuka a...

Mit csinálhat egy apuka a szünetben a 14 éves fiával? (részlet lent)

Figyelt kérdés
Már régen elváltam, a 14 éves fiam külföldön él. Most a szünetben nálam lesz néhány napig, de nem tudom, hogy hova mennjek vele, mert semmihez sincs kedve, csak a barátaihoz, akik szintén külföldön vannak és a számítógéphez. Bármit javasoltam ahoz nincs kedve. Kinek van ötlete?
2009. júl. 9. 21:30
1 2 3 4 5
 21/47 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem az első nap ne zaklasd, adj neki lóvét, hogy találkozhasson a haverokkal. Ajánld fel ha szervez 2 csapatot el
2009. júl. 9. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 anonim ***** válasza:
97%

folyt: Elviszed paintballozni őket, ezt imádni fogja. Vagy: gokart, falladba, koncert, csak a pénztárcád bírja.

Ha nincs keret egy ilyen korú srácnak az is hatalmas élmény ha nagy idézőjelesen beleviszed az éjszakába: értsd - koncert, séta vlm nyüzsis helyen vlm felnőttes. Sok sikert és jó időtöltést!

2009. júl. 9. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 anonim ***** válasza:
100%
Zenés szórakozóhely? HardRock?? Hmmm :D Jó kérdés. Érden lakom, és itt max a Borgödör van, amit érdemesnek tartok arra, h bemenjek xD Amúgy én is ezt a műfajt kedvelem, de pl.: jó hely pl. a ZP (Zöld Pardon) bár nem éppen HardRock-os a történet, de fasza hely :D Neten megnézhetné a programokat a hivatalos honlapján, és eldöntheti, h megfelelne e. De sajna ilyen kifejezetten HardRock-os helyekre nem igazán járok, szóval nem tudom.
2009. júl. 9. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 anonim ***** válasza:
100%
csak külföldi zenekarokat hallgat?
2009. júl. 9. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 A kérdező kommentje:

eddig csak külföldieket hallgatott, de szívesen mutatnék neki magyarokat is :)


a ZP-be hány éves az átlag társasásg? hánytól nyit?

2009. júl. 9. 23:33
 26/47 anonim ***** válasza:
50%
Zp felejtős, nem fogják beengedni, hiszen 14 éves.... Ez tuti.
2009. júl. 9. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 anonim ***** válasza:
94%

passzolom, mikor nyit, 8-kor már biztos, mert mi kb. akkor szoktunk menni xD :D :D Átlag korhatár.....hát attól függ, ki a fellépő...mik vannak. de fiatalok szoktak lenni. Van, hogy 14-17. De van, h akár huszonévesek is vannak :D Hát én bírom..Na :D


Megmutathatná neki mondjuk a The Grenma nevű együttest. Ők magukat Punk bandának mondják. Szerintem Magyarországon ők a legjobbak. Mindenki elbújhat mellettük. Hallgassa meg szerintem először a "Nincsen Minden Rendben" című számot, aztán majd döntse el, h érdemes e megmutatni, vagy nem :)

2009. júl. 9. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 anonim ***** válasza:
100%
Én is 14 vagyok...és beengednek :D kincsem.... :D
2009. júl. 9. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk...azt elismerem, (h előttem szólónak is legyen igaza) attól is függ, h kivel megy ZP-be.
2009. júl. 9. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/47 anonim ***** válasza:
100%

És mi lenne, ha őt is bevonod a programszervezésbe? Mihez lenne kedve, Magyaro-on?

(Bocs, ha mások már írták, nem olvastam végig.)

Egy ismerősöm, aki egyedül neveli fiát, minden éven elmennek nyaralni, és a most már huszonéves fiúknak az iwiwen több fotója is van ezekről. Gondolom, hogy büszkék apuval a "baráti" kapcsolatra, mert ezeken semmi extra nincs azon kívül, hogy egy pohár ital mellett beszélgetnek, és a jó hangulatról árulkodnak a képek alá írt vicces kifejezések. Csak azt akarom ezzel mondani, hogy lehet, hogy egy mélyebb beszélgetés többet jelentene?

Bocs, hogy konkrétumot nem írtam, ennyit tudnék hozzászólni.

2009. júl. 9. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!