Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Milyen életetek...

Lányok! Milyen életetek van/volt 12 évesen? (lent)

Figyelt kérdés

Most jelen időben irok de idősebbek is válaszoljanak:

-Hogy telik egy napod?

-Mit engednek/nem enged a szüleid?

-Milyen területen vagy önálló?

-Hogyan viselkedsz a haverjaiddal?

-Van/volt már pasid?


Köszi az értelmes válaszokat:)


2012. júl. 1. 15:32
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:

szia!

én most vagyok 20 éves (lány).

12 évesen suliba jártam,hazamentem,kaja,tv,tanulás,rendrakás....így telt egy nap kb.

Havonta volt sulibuli,oda anyuék elengedtek (16:00-20:00ig tartott),de ők vittek,hoztak..Barátnőimmel akkor kezdtünk el sminkelni,ezért se szóltak(nem kell ám nagy dologra gondolni,csak szájfény,meg egy kis szemceruza :)).

Önálló voltam, magamnak csináltam kaját,mert anyuék késő délutánig dolgoztak..simán elmentem a boltba kajáért stb..tudtam mosni meg ilyesmik..takarítást is rám lehetett bízni..

Hát a haverjaimmal akkor eljártunk korizni a térre stb.. :) jól elvoltunk,bár ez csak hétvégén volt,hétköznap általában nem mentünk ki.

Nem volt pasim,csak utána 2 évvel..nekünk a pasizás abban "merült ki",hogy sulibulin táncoltunk a fiúkkal :)

2012. júl. 2. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:

Ti honnan tudjátok, hogy élnek a mai 12 évesek? Nekem fogalmam sincs róla.


Szerintem mindenki szerint a saját gyerekkora volt a legjobb. Anyu szerint akkor volt a legjobb gyereknek lenni, mikor ő volt az. (Most 46 éves.)


Ha most lennénk 12 évesek, tíz év múlva azt mondanánk, ez volt a legjobb kor 12 évesnek lenni. És mondom ezt úgy, hogy a húgommal mi is nagyon sokszor majdnem lekéstük a csúszást, mert elhagytuk az időzítőt.

25/L

2012. júl. 2. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:

"Ti honnan tudjátok, hogy élnek a mai 12 évesek?"

Én mondjuk onnan,hogy jópár gyerek van a rokonságomban és rengeteg barátomnak is van már családja.

Igaz még nem 12 éves az egyik srác,csak 8,viszont suli után az-az első,hogy bekapcsolja a számítógépet és nyomja a facebbookot.Vagy éppen játékokat tölt le.Ritkaság,hogy esetleg a szabadban "bandáznának".A másik,ha jól tudom most 10 éves,állandóan a mobilon lóg,vagy az apja laptopját nyúzza.Sőt,kb.3 hete voltam egy gyerekbuli félén.Baránőm kislánya töltötte a 13-at.Volt ott mindenféle korosztály és még itt is a mobiloké volt a főszerep.Fogócska,bújócska ,vagy akár egy jó társasjáték már valahogy nem sokat mond nekik.Természetesen nem mindegyikükre igaz ez,viszont én ezt látom,szinte mindenhol.Sajnos...Igen,és az öltözködést még meg sem említettem...

2012. júl. 2. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
De nekünk is volt olyan korszakunk, mikor megállás nélkül nyomogattuk a tamagocsikat.
2012. júl. 2. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:

7. vagyok.


Most jutott eszembe, hogy amikor kb. 12-13 éves lehettem, a mozikba került a Titanic!

Este 8-kor kezdték, és fél 12 körül lett vége, de abban az időben még nem volt szokás a 12 éveseknek sminkelni, tűsarkút húzni, a lényeg az, hogy anyám elengedett egyedül a moziba, utána gyalogoltam hazáig. Nem kellett féltenie, hogy valami perverz papa elrabol..

De jó is volt!



28/n

2012. júl. 2. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!