Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti meglátogatnátok a munkahely...

Ti meglátogatnátok a munkahelyén, hogy magyarázatot adjon?

Figyelt kérdés

Az egyik "barátnőmről" van szó, jóban voltunk, szerettem a társaságát, de volt egy kisebb összezördülés, ahol elmondtam az őszinte véleményemet, mivel mindig is ezt vallotta, hogy ez az egyenes út. Úgy gondoltam, hogy ezt ezzel megbeszéltük, elmondta mivel ért ebben egyet,mivel nem. De úgy látom, ez a fene nagy őszinteség még sem volt jó, ha keresem telefonon nem válaszol, a közösségi oldalakon egyenesen letiltott. Semmi magyarázat nincsen erre. Igazából nagyon bánt a viselkedése, rosszul esett. Úgy érzem ezek után a kapcsolatunk sem lenne a régi, de örülnék, ha kapnék rá magyarázatot.

Szerintetek érdemes lenne szemtől-szembe megkérdezni tőle?

Egy boltban dolgozik, így ő nem kerülhetne ki engem, mint vevőnek is muszáj lenne válaszolnia, vagy csak beszélnie velem. Persze nem veszekedni mennék, nem akarom, hogy probléma legyen belőle a munkahelyén.

Szerintetek ér ennyit az egész? Vagy ha ő így áll hozzám, hagyjam az egészet?


2012. júl. 1. 11:16
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Munkahelyen magánéleti ügyeket nem intézünk ez alap szabály.

Nem is értem hogy gondolod be állsz a kaszájához a sorba és amíg lehúzza az árukat mindent át tudtok beszélni miközben az egész bolt titeket hallgat,

Vagy a csúcsforgalom közepén kiszalad cigizni az 1-ik vevővel szerinted a főnöke majd szó nélkül hagyja….

Az őszinte ember legyen erős is mert az igazság fáj és a túl őszintéket bunk’nak tartják.

Majd ha lenyugszik és 1 buliban összefutok 1 sör mellet beszélgessetek, addig kár is erőltetni a dolgot.

2012. júl. 1. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Egyet értek az összes válaszolóval. Ne viselkedj így, nem illik, és értelme sem lenne. Kellemetlen helyzetbe hoznád.

Egyébként ha ennyire nem érdekled, akkor annak biztos oka van, lehet hogy te nem érzed, de általában aki megbánt valaki mást, az mindig csak későn érzi hogy hibás volt. Maradj szépen háttérben, és majd keres, ha megbékélt. Ha nem keres fel, akkor nem vagytok barátok, sosem voltatok azok. A barátok semmiség miatt nem törlik ki egymást az életükből.....ha megteszi, akkor:

1. nem voltatok barátok

2. hatalmas baklövést követhettél el, csak nem érzed a súlyát.


Ha ő tiltott le, ő nem kíváncsi rád, akkor nem értem miért téged bánt a viselkedése, és miért te vársz magyarázatot........hiszen a barátnő viselkedéséből az jön le, hogy bizony te okoztál galibát a kapcsolatotokban. Ha ő bántott volna téged, nem neki lett volna oka hogy kerüljön.....ezen gondolkodj el, szerintem rossz úton jársz..

2012. júl. 1. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Sokan egyébként összekeverik a "fene nagy őszinteséget" mással, és azt hiszik, joguk van bizonyos dolgokba beleszólni, megmondóembernek lenni. Talán túl messzire mentél és most nem kíváncsi rád. Ne neked álljon feljebb...várd meg, míg megbékél.
2012. júl. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!