Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Magyarázatot szeretnék! Miért...

Magyarázatot szeretnék! Miért van az hogy ha domináns vagyok a kapcsolatban az a baj, ha nem vagyok domináns meg az a baj?

Figyelt kérdés

A kérdést direkt ide írtam nem tini vagyok és értelmes válaszokra vagyok kíváncsi...szóval a helyzet az hogy meg figyeltem ha a kapcsolataimba domináns vagyok akkor az a baj,ha engedek és nem dominálok akkor meg az a probléma mert akkor nem néznek fel rám mint férfi...tudom arany középút..az sem vált be..szóval??akkor mi van?


27F


2011. dec. 27. 17:55
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
szóval azt is megfigyeltem hogy a nők akikkel eddig voltam elvárták hogy én legyen a domináns ami ment is nekem és túlzásokba sem estem,de ugyanakkor meg egy idő után azt sem tudták elfogadni...
2011. dec. 27. 17:56
 2/13 anonim ***** válasza:
81%

Nem tudom mi a baj, szerintem csak béna vagy.

Másnál működik a középút.

2011. dec. 27. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Talán olyan nőt kéne keresned aki elfogad és szeret, akkor lehetnél önmagad, akárhogy is definiálod azt.
2011. dec. 27. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
72%
Mert a nők 90%-nak mindig az kell ami nincs. Ha domináns vagy akkor az a baj, ha nem akkor meg az a baj. De mindennel így vannak szerintem.
2011. dec. 27. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

ma 17:58


nem tartom magam bénának..soha nem voltak gondjaim a nőkkel ez csak egy megfigyelés részemről...és úgy vettem észre hogy elvárták hogy domináns legyek,ami nekem ment is,de egy idő után nem tudta elfogadni..

2011. dec. 27. 18:01
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem minden ember egyforma, ezt tudhatnád ennyi idősen.

Lehet nem vagy jó ember ismerő, ha kapcsolatban vagy valakivel akkor idővel megismered és alkalmazkodsz.

2011. dec. 27. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Egy párkapcsolat akkor működik, ha egyforma tudati szinten álltok, és egyenlőség van a kapcsolatban.

Ezek szerint neked ezt egyszer sem sikerült megvalósítani.

2011. dec. 27. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
25%
65ösnek van igaza. És tegyük hozzá, hogy a nők azt sem tudják, mit akarnak.
2011. dec. 27. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

miért nem adod önmagad?

ismerd meg önmagad és ne játsz szerepet, hogy egyszer ilyen vagyok egyszer meg olyan...

mert akkor akivel éppen vagy nem tudja ki is vagy igazán....

egy kapcsolat elején az őszinteség dominál, ismerjenek meg téged és fogadjanak el...

lehet, hogy összekevered a fogalmakat a domináns és az arrogáns között tán?

mi a számodra domináns jegyek ird le, mi az amit nem fogadtak el?

önmagadért nézzenek fel rád, egy tulajdonságodért ami szimpatikus a másik félnek...és ne azért ami nem te vagy....és nincs meg benned


ui: nem lehet, hogy éppen az illető hölgyek szeszélyesek voltak és nem melléd illők?

2011. dec. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk mind a kettőnk domináns típus , a férjem és én is.Nem ritkán vannak veszekedések de szeretjük egymást.
2011. dec. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!